• Афіша
  • «Коли цвіли сади» Анна Герман

«Коли цвіли сади» Анна Герман

01.03.2020, нд 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
80 - 500 грн
Категорія:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Ганна Герман - це воістину унікальна виконавиця. Її проникливий голос, який часто називали "голос Ангела", що запам'ятовується репертуар, а також тонкий аристократизм, який став основою всього сценічного образу, зробили її однією з найпопулярніших актрис свого часу.

В її голосі звучить епоха. Таких співачок дуже небагато, але вони є, бути серед них кожній з них велика честь: Лідія Русланова, Клавдія Шульженко, Едіт Піаф, Майя Кристалінська, Ганна Герман...

"Надія", "Коли цвіли сади", "Ніжність", "Відлуння любові", "А він мені подобається","Гори, Гори, моя зірка"... прозвучать в театральному дивертисмент для тих, хто цінує справжню душу пісень репертуару Анни Герман. А їх незвичайне виконання співачкою з Одеси Владиславою Вдовиченко змусять повірити в те, що вічне, не повинно нас покидати.

Доля самої Владислави Вдовиченко майже містичним чином зв'язалася з легендарною Ганною Герман. Відкриваючи завісу, тільки скажемо, що чоловік Ганни Герман Збігнєв Тухольский подарував бурштинову брошка (реліквію сім'ї Ганни Герман) Владислава Вдовиченко - співачці, що продовжує традиції Ганни Герман. У серіалі "Ганна Герман. Таємниця білого ангела" за кадром гри польської актриси Йоанни Моро Владислава Вдовиченко заспівала 7 пісень з репертуару Анни Герман a cappella .

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Коли цвіли сади» Анна Герман

Замовити та придбати електронні квитки на «Коли цвіли сади» Анна Герман можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.