• Афіша
  • «5 мюзиклів про кохання» від Lords of the Sound

«5 мюзиклів про кохання» від Lords of the Sound

17.02.2018, сб 17:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Мiсце:
Квитки:
220 - 1000 грн
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
17 лютого 2018 року о 17:00 в академічному театрі ім.І.Франка святкове музично-вокально-танцювальне шоу "5 мюзиклів про кохання" від симфонічного оркестру Lords of the Sound, зірок вокальних талант-шоу та балету!

Найкращі представники української сцени об’єдналися, щоб створити вражаючий проект до Дня Закоханих!

Уявіть взаємодію експресивної музику в живому виконанні оркестру, надпотужного вокалу, та витончених хореографічних постановок, що відтворюють сюжети найкращих мюзиклів про кохання:
Romeo and Juliet
Dracula
The Phantom of the Opera
Notre Dame de Paris
Mozart.

Рівень професійності цього шоу не залишає сумнівів, адже над ним працюють артисти, що встигли зарекомендувати себе перед українським глядачем.

Музичним оздобленням займеться найвідоміший український симфонічний оркестр Lords of the Sound! Лорди вже здобули неабияку славу, формуюче нове уявлення та репутацію поняття "оркестр". Про це свідчать десятки сольних концертів в Україні та Європі, а також сумісні виступи зі світовими зірками: японською піаністкою Кейко Мацуї та італійським тріо Il Volo.

Музиканти оркестру наживо виконають найкращі партії п’яти мюзиклів про кохання, а також додатковим подарунком глядачам стане саундтрек з репертуару оркестру до кіно-мюзиклу Мулен Руж!

Складні та чуттєві вокальні партії на мові оригіналу (французька та англійська) виконають улюбленці шоу "Х-фактор" та "Голос країни":
Кирило Каплуновський - суперфіналіст "X-фактору" (V сезон), лауреат чотирьох Гран-прі міжнародних конкурсів.
Ірина Василенко - фіналістка "X-фактору" (V сезон).
Маргатира Мелешко - фіналістка проекту "Голос країни" (VІ сезон), учасниця "Х-фактору" (V сезон) та лауреат Гран-прі міжнародних конкурсів.
Олександр Алексєєв - суперфіналіст "Х-фактору" (IV сезон).

Також невід’ємним супроводом стануть видовищні постановки номерів та палкі танцювальні партії балету!

Яскрава хореографія, костюми, вражаючий вокал, артистизм, велична музика, сучасні світлові та відеоефекти сплітаються в єдине дійство 17 лютого в театрі ім.І.Франка в програмі "5 мюзиклів про кохання"! І все це - історії кохання, що пережили сторіччя! Купуйте квитки у подарунок до свята Любові!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «5 мюзиклів про кохання» від Lords of the Sound

Замовити та придбати електронні квитки на «5 мюзиклів про кохання» від Lords of the Sound можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.