5'NIZZA

10.06.2017, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
550 - 850 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
10 червня 2017 року в клубі Stereo plaza відбудеться презентація альбому «Ку» від гурту 5'NIZZA! Легендарний дует після 10-річної паузи представить свій третій альбом!

«2 альбоми - це несерйозно» - говорить Сергій Бабкін. І він правий. Популярність прийшла до 5'NIZZA задовго до того, як у нас з'явилися iTunes і аудіозаписи ВКонтакте. Популярність групі принесли спонтанні виступи на Каzантипі, а дебютний альбом розійшовся по країні на піратських болванках ще до офіційного релізу. Ці пісні давно існують окремо від авторів - у виконанні вуличних музикантів, у дворах будинків під розстроєну гітару, в свідомості цілих поколінь. Чесність і синергія хлопців ніколи не перестане вражати не тільки публіку, але і самих музикантів.

«Ку - привітне привітання після довгої відсутності. Ми дбайливо зберігаємо ту складову, за яку нас одного разу так сильно полюбили, і намагаємося привносити нове дихання нашій музичній структурі. Дуже багато змінилося і з'явилася в музичному світі. Ми все це чуємо, бачимо і пропускаємо через себе. Цей альбом - своєрідний сплеск, якийсь клубок вражень емоційних потрясінь, переосмислених поглядів на світ і життя в цілому». С. Б.

Реліз альбому КУ запланований на лютий 2017 року. 5'NIZZA завжди була і продовжує бути феноменом, разбивающим всі можливі рамки. Єднання і дурисвітство цих музикантів народжують геніальність у чесності і простоті, які так цінні в сучасному світі.

«Наш 3-й альбом - повернення на дитячий майданчик дорослим. Вражаюча синергія двох різних стихій перетворилася в щось третє - те, що найкраще можна описати містким словом КУ!» - А. З.

Першими «Ку» харків'яни почують. По-іншому, у випадку з 5'NIZZA, бути не може.
Далі група проїде з концертами по країні.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на 5'NIZZA

Замовити та придбати електронні квитки на 5'NIZZA можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.