Radio&Juliet and Quatro

11.02.2019, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
280 - 1850 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
"Radio & Juliet and Quatro": історія про вічне кохання у супроводі музики легендарних Radioheаd, яка змушує серця битися частіше.

Полюбилася українському глядачеві постановка знову повернеться в Київ вже 11 лютого! Напередодні найромантичнішого свята в році, на сцену Жовтневого Палацу повернеться оригінальний і атмосферне балет, який підкорив глядачів по всьому світу.
"Radio & Juliet" - балетний рок-виставу за мотивами всесвітньо відомої п'єси в абсолютно новому виконанні. Смілива хореографія віртуоза зі Словенії, Едварда Клюга і музики однієї з найбільш успішних рок-груп сучасності Radiohead, являє собою ідеальний симбіоз балету і рок-музики. Історію про Ромео і Джульєтту розкажуть під легендарний альбоми колективу, O. K. Computer", "Kid A" і "Amnesiac", а разом з танцівниками сцена оживе завдяки унікальним світловим ефектам і відео інсталяцій.

"Radio & Juliet" був поставлений в 2005 році. Сміливий погляд на класичну історію викликав резонанс у Європі, США і Азії, де постановка була прийнята з приголомшливим успіхом. Едвард Клюг змушує поринути у твір Шекспіра про двох веронських закоханих і подивитися на нього під іншим кутом. Головну партію у виставі виконує зірка світового балету Денис Матвієнко - єдиний володар чотирьох гран-прі світових балетних конкурсів. Також у виставі задіяні артисти унікального балетного проекту, The Great Gatsby Ballet.

Друга частина вечора - спектакль-володар авторитетної театральної премії "Золота маска,"балет "Quatro", являє собою чесний і емоційний 20-хвилинну розповідь про любов і переживання на чарівному мовою тіла. Чотири танцюриста, піаніст, віолончеліст і щирі емоції на сцені. Музика Мілко Лазара і хореографія Едварда Клюга переплітається в чуттєві соло, дуети і тріо, формуючи цілу історію в сміливих рухах.

З моменту появи в Україні "Radio & Juliet and Quatro" викликав величезний резонанс. Завдяки своїй оригінальності, цей спектакль залучив як прихильників, так і тих, хто ще вчора не здогадувався про існування балету, любителів музики і фанатів класики. За два роки шоу повертався в Київ 9 разів і кожна зустріч супроводжувалася аншлагом і оваціями.

Ми готові побачитися знову вже цієї зими, 11 лютого!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Radio&Juliet and Quatro

Замовити та придбати електронні квитки на Radio&Juliet and Quatro можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.