Accept

21.02.2018, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
490 - 1590 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Тевтонські металісти Accept підкорили вершину своєї кар'єри з альбомом "Blind Rage". Не менш успішні були "Blood of The Nations" і "Stalingrad". З "Blind Rage", крім № 1 в Німеччині, Accept також потрапив на першу позицію у Фінляндії, а також в першу десятку в Чехії, Угорщини, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США. Після випуску класичних метал-композицій у 80-х роках, таких як "Breaker" (1981), "Balls to the Wall" (1983) і "Metal Heart" (1985), які зробили їх знаковими, група з Wolf Hoffmann і Peter Baltes очолили фестивалі: Woodstock у Польщі, Wacken Open Air, в Чехії та Bang Your Head !!! Фестиваль, Німеччина. Їх виступ на Bang Your Head!!! також було записано і випущено у вигляді DVD / Blu-ray + 2CD пакету під назвою "Неспокійний and Live" (2017), що нагадує їх класичний “Неспокійний And Wild"(1982). З цим DVD в руках прихильників Accept зміг зміцнити свій попередній успіх від "Blind Rage", повторивши № 1 у шведських і німецьких чартах.

Отже, повернемося до сьогодення, до 2017 року! Після випуску вищезазначеного DVD і майже тримісячного європейського туру Accept прискорюється зі своїм новим альбомом "The Rise of Chaos", який ще раз підтверджує їх статус лідерів жанру. Гітарист Wolf Hoffmann коментує назва альбому: The Rise of Chaos" - це те, про що я часто думав. Він описує стан, який повільно поширюється по всьому світу. З налаштуванням сцени в нашому останньому європейському турі ми хотіли зобразити антиутопію і зруйновані пейзажі. Якщо ви зараз подивитеся на нашу нову обкладинку, це буде одна і та ж картина. На цей раз ви можете виявити видимі руйнування, так і невидимі, які ми відчуваємо зараз все більше і більше".

Accept продовжують шлях, який вони почали з трьох попередніх альбомів, група записала свій 4-й студійний альбом з 2010 року з Енді Снапом. Художній дизайн був створений Дьюлой Хаваншаком. “Раніше наші обкладинки були дуже простими і орієнтованими на одне повідомлення. Але на цей раз ми хотіли зробити його більш цікавим, використовуючи атмосферну картину, де ви можете знайти багато прихованих деталей, одночасно з ясним і продуманим посилом", - додає Вольф.

Пісні з "The Rise of Chaos" виконані в перший раз на "Night to Remember" на Wacken Open Air 2017. Крім нових треків Accept, Wolf Hoffmann також представив свій останній сольний альбом під назвою "Headbangers Symphony" (2016), в якому звучать знамениті твори класичних композиторів, таких як Бетховен, Вівальді і Моцарта (спеціально для металевого світу) на сцені вперше спільно з Чеським національним симфонічним оркестром. Остання і заключна третя частина цього вечора - виконання класики Accept спільно з оркестром.

Wolf Hoffmann стверджує: "Завжди приємно бачити, як група сприймає цей вечір всерйоз і скільки любові артисти і організатори вкладають в їх роботу, щоб отримати різноманітний результат. Це чудова традиція, яка підкреслює і документує першокласний рівень міжнародного рок-спільноти, як ніщо інше. Ми також хочемо уявити щось, що Accept ніколи раніше не робили, ми сподіваємося, що ми зможемо дати щось дійсно особливе для фанатів".

Accept були і залишаються дуже важливою частиною сцени важкого металу Німеччини. Ми з нетерпінням чекаємо їх виступ з нами.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Accept

Замовити та придбати електронні квитки на Accept можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.