Олександр Малінін

25.11.2018, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 2500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
25 листопада НП "Україна" відбудеться концерт народного артиста України - Олександра Малініна.

Малінін - співак, без чиїх пісень уявити естраду вже просто неможливо. Мистецтво Олександра Малініна підкорило серця мільйонів. Його художній стиль, сповнений високої шляхетності і гідності, зрозумілий всім, безумовно, увійшов до скарбниці естрадної культури. Творчість Малініна органічно поєднує традиції романсу і сучасне звучання. Його глибокі і щирі інтонації змушують тремтіти серця публіки, особливо її жіночої частини! Ми чуємо характерну задушевність, єсенінський бунтарський дух, відчайдушну відвагу і аристократичну витонченість. Співак вже багато років вірний своєму сценічному образу і репертуару. Пісні він вибирає сам, віддаючи перевагу віршам з глибокою внутрішньою енергетикою, творам поетів-класиків.

За свою сольну кар’єру Олександр досяг колосальних результатів. Звання народного артиста, іменний знак на "Площі зірок", престижна музична премія "The World Music Awards" за найбільшу кількість проданих дисків - все це є у Олександра Малініна. Втім, не величезна кількість дисків є головним показником популярності артиста. Пісні, які назавжди оселилися в серцях слухачів і аншлаги, які супроводжують концерти Малініна - головні досягнення співака!

З 1988 р. Малінін випустив близько 30 альбомів, два з них - "Червона калина" (2003) і "Чарівна Скрипка" (2006) - українською мовою.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Олександр Малінін

Замовити та придбати електронні квитки на Олександр Малінін можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.