Алессандро Сафіна

18.11.2017, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 2750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Алессандро Сафіна повертається в Україну з новими піснями 18 листопада 2017 року на сцені НПМ "Україна".

Останні п'ять років культурне життя нашої країни не обходиться без Алессандро Сафины. 2017 рік не стане винятком. Голосистий тенор з Сієни повернеться в Україну на радість вірною публіці.

Нова концертна програма - туз у рукаві.

Незважаючи на те, що Сафіна не випускали альбомів з 2014 року, тузи в рукавах своїх елегантних костюмів він все ж таки знаходить. Сафіна представить глядачам нову концертну програму. Для масштабності разом з ним на сцену вийде симфонічний оркестр.

Зміст майбутнього шоу тримається в секреті. Правильний хід. Куди без сюрпризів для шанувальників? Проте з досвіду минулих років можна сміливо стверджувати - Сафіна виконає як нові пісні, так і хіти на кшталт нетлінної "Luna" та переспіви пісні Елтона Джона "Your Game".

Якщо ви раптом не зрозуміли, про кого мова - розповідаємо. Алессандро Сафіна - італійський тенор з Сієни. Він отримав широку популярність в країнах СНД з початку 2010 року.
Його композиції - суміш власних музичних пристрастей (U2, The Сlash) і сучасної опери, в якій він працює вже 20 років. Це помітно і по проектах, в яких він бере участь. Сафіна цікаві і класичні арії з "Євгенія Онєгіна", і дуети з рокером Родом Стюартом і актором Еваном МакГрегором.

Якщо шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, то шлях до серця меломана - через гарну пісню. Сафіна доріжку до серця української аудиторії натоптал без проблем. Наш глядач полюбив за щирість, чуттєвість і простоту композицій.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Алессандро Сафіна

Замовити та придбати електронні квитки на Алессандро Сафіна можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.