• Афіша
  • Аліса в задзеркаллі на льоду

Аліса в задзеркаллі на льоду

12.01.2018, пт 15:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 450 грн
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Аліса в задзеркаллі на льоду.
Магічний виставу на льоду.
4+

Прем'єра!

Весь цей світ - шахи (якщо тільки, звичайно, це можна назвати світом). Це одна велика-превелика партія. Ой, як цікаво! І як би мені хотілося, щоб мене прийняли в цю гру! Я навіть згодна бути Пішаком, тільки б мене взяли... Хоча, звичайно, найбільше мені б хотілося бути Королевою!

"Аліса в задзеркаллі на льоду" - всім знайома казка про дивну і яскравому світі, повному забавних нісенітниць і веселих дрібниць, розкрита в новому форматі шоу-вистави на льоду від продюсерського центру Ice Vision! Професійні фігуристи, які виконують складні елементи фігурного катання і циркового мистецтва, постануть перед вами в улюблених образах Аліси і її друзів! А новітні технології спецефектів, таких як відео-проекція, яка змінює оточуючу реальність, генератори диму і туману, світлові і звукові ефекти, додадуть максимальну реалістичність казці і повністю перенесуть вас в саму гущу подій, що відбуваються в чарівній країні.

Аліса в задзеркаллі - це все та ж Аліса, що побувала в загадковій країні чудес, тільки старші. Вона закінчує школу, попереду її чекає випускний бал і доросле життя. Але на питання "Ким ти хочеш стати?" Аліса досі впевнено відповідала: "Білою Королевою"! Всі однокласники над нею сміються і, здається, вона вже зовсім не хоче туди йти. Навколо ніхто не вірить в чудеса, та й сама Аліса перестає вірити в те, що колись впала в яму і побувала у неймовірній країні чудес. Заплутавшись у собі та інших їй були необхідні відповіді на питання. І як ви думаєте де вона їх знайде?

Як і в перший раз, завдяки своєму безмежному цікавості, Аліса опинилася перед дзеркалом, яке ніби стало танути у неї на очах і зараз вона пішла в своє відображення на зустріч новим пригодам. В задзеркаллі все виявляється інакше! Картини перезираються між собою, а шахові фігури гуляють і жваво балакають. Дороги расчерчены на рівні клітини - точь-в-точь, як шахова дошка, по якій Алісі доведеться пройти крізь небезпека та труднощі, щоб врятувати чарівну країну від руйнування! Адже зазеркальем тепер панує страшна Чорна Королева, яку ще нікому не вдавалося побачити, а тим більше перемогти. По той бік дзеркала їй зустрінуться вже знайомі персонажі: Божевільний Капелюшник, мишка Соня, Труляля і Траляля, Чеширський кіт і Березневий заєць. Безстрашна Аліса повинна врятувати від руйнування задзеркалля і захистити своїх друзів!

Але хто допоможе Алісі на цьому непростому шляху? Можливо це буде принц? Ось тільки чорний чи білий?! І на чиїй стороні буде вперта Аліса? Чекає її корона? Або взагалі все це, лише чийсь дурний сон?!

Розв'язку цієї неймовірної історії ви зможете побачити 12 та 13 січня у Палаці Спорту! Юні глядачки зможуть пройти по казковому задзеркаллям поставивши себе на місце головної героїні, а хлопчики обов'язково відчують себе у ролі мужнього і сміливого принца. Сюжет вистави буде цікавий дітям від 4 років, але і маленькі гості будуть в захваті від чудесного, казкового світу!

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Аліса в задзеркаллі на льоду

Замовити та придбати електронні квитки на Аліса в задзеркаллі на льоду можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.