• Афіша
  • Анатолій Паламаренко «Весняні усмішки»

Анатолій Паламаренко «Весняні усмішки»

28.09.2019, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
50 - 500 грн
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Перша сцена країни готує веселе свято на День Сміху!

До 130-річчя від дня народження Остапа Вишні і 210-річчя - Миколи Гоголя!

Легендарні постаті, родом з Полтавщині, які, кожен у свій час, але жили за принципом - "кому вже немає духу посміятися з власних хиб своїх, краще тому вік не сміятися".
Остап Вишня захоплювався творчістю Гоголя. І вже у зрілому віці займався перекладом його драматичних творів на українську мову. Письменник переклав "Ревізора", "Одруження" та інші твори. "Робота моя не досконала, - писав гуморист у щоденнику. - Щоб наблизити твори Гоголя до оригіналу, слід працювати, може, ціле життя".
Гумор, прекрасний український гумор, який живив нашу літературу, став її невід’ємною частиною! Всім нам видалася чудова нагода почути і побачити тих, хто любить гостре слово, хто знає українські пісні і любить співати, хто любить жарт і вміє ним захопити інших !

Друзі, жартуйте щодня, а не лише першого квітня, адже сміх дає нам здоров’я і силу, продовжує життя і пам’ятаймо слова Миколи Гоголя: "Засміятися щирим, світлим сміхом може тільки глибока, добра душа"!

1-го квітня всіх поціновувачів українського слова запрошуємо на концерт "Весняні усмішки" за участю Героя України, Народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Анатолія Паламаренка та кращих гумористів країни:
 - народного артиста України Анатолія Демчука;
 - народного артиста України Грицька Драпака;
 - заслуженого артиста України Володимира Пушкаря;
 - заслужених діячів мистецтв України - Євгена Дударя, Юрія Мельника, Наталі Синиці, Михайла Герасимчука.

А також, у концертній програмі прозвучать жартівливі пісні у виконанні:
 - вокального квартету "Гетьман";
 - гурту "Козацькі джерела";
 - заслуженого народного академічного хору "Дарничанка".

Артисти театру ім. Франка, театру оперети, національного хору ім. Верьовки, національного ансамблю ім. П.Вірського, національної капели бандуристів ім. Г.Майбороди добавлять особливого колориту вечору добра і сміху, доповнюючи смішні сцени народними танцями та піснями!

Ведучі вечора - заслужений артист України Микола Бабич та Володимир Стретович!

Чекаємо, веселий настрій гарантовано всім глядачам! Смійтеся з любов’ю!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Анатолій Паламаренко «Весняні усмішки»

Замовити та придбати електронні квитки на Анатолій Паламаренко «Весняні усмішки» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.