• Афіша
  • Анне Вескі «Позаду крутий поворот» Ювілейний концерт!

Анне Вескі «Позаду крутий поворот» Ювілейний концерт!

15.11.2018, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
15 листопада 2018 року о 19:00 в Палаці "Україна" вперше на українській сцені виступить найвідоміша Естонська співачка Анне Вескі!

Анне Вескі - знаменита співачка з Естонії. На території колишнього Радянського Союзу Ганні отримала широку популярність завдяки виконанню пісні "Королева розового сада". А також в репертуарі цієї чарівної прибалтійської діви велика кількість прекрасних пісень: "Позади крутой поворот", "Радоваться жизни", "Возьми меня с собой", "По воле волн", "Межсезонье", "Листья желтые", "Продлись, счастье", "Песенка о капитане", "Улыбка на всех", "Ни о чем не жалейте", "Самба с Марадоной", "Белый букет на фоне моря", "Прости за любовь".

Анне Вескі безперестанно заряджає глядача оптимізмом, в її піснях завжди можна почути радісні ноти, а її чарівний голос, легкий прибалтійський акцент виділяють її серед всіх артистів. Анне Вескі з тих виконавців, кого впізнають по голосу з першої ж ноти.

Анне Вескі в радянські роки була на вершині хіт-парадів по популярності. Її пісні лідирували в рейтингах, весь радянський союз був буквально закоханий в цю стильну співачку. За своєю популярністю Анна Вескі поступалася хіба що тільки Аллі Пугачовій і Софії Ротару. З роками нічого не змінилося - Анні як і раніше бере участь в найпопулярніших телевізійних проектах, її пісні звучать на всіх фестивалю ретро-музики, майже кожен рік співачка випускає альбоми з новими піснями і ніколи не забуває про свої хіти. Що говорити, ця співачка - справжній кумир величезної кількості меломанів!

За 40 років творчої діяльності співачка об'їздила з гастролями весь світ. Глядачі люблять цю співачку і вже багато років дарують їй свою любов і визнання. А в Україні співачка виступатиме вперше! І ми точно дамо їй по-український гарячий прийом!


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Анне Вескі «Позаду крутий поворот» Ювілейний концерт!

Замовити та придбати електронні квитки на Анне Вескі «Позаду крутий поворот» Ювілейний концерт! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.