Ансамбль «Батумі»

22.05.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис

Вперше в Києві! З великим сольним концертом "Королі грузинського танцю"!
 
На численні прохання глядачів 22 травня 2017 року в Жовтневому Палаці з великою сольною програмою вперше виступить культовий грузинський ансамбль - "Батумі". За 25 років свого існування колектив став візитною карткою не тільки свого рідного міста, але й здобув славу далеко за його межами.
 
Артисти об'їздили весь світ: їх запальним і неперевершеним танцювальним номерам аплодували в Данії, Італії, Туреччини, Німеччини, Бельгії, Франції, Іспанії, Білорусі, Молдові, Латвії, Литві, Естонії, Казахстані, на Кіпрі...
Нарешті черга дійшла до України!
 
"Батумі" славляться своїми запальними танцями і акробатичними номерами, за що їх називають "літаючими грузинами". Всі танцюристи виступають в шикарних національних костюмах у супроводі власного оркестру!
 
Свою історію колектив розпочав у 1990 році. Авторами і засновниками ансамблю стали: перший директор колективу, знаменитий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе, а також художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, кавалер ордена і медалі честі, лауреат державної премії Мемеда Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців "Гандагана", "Хорумі", "Блакиті" - Енвер Хабадзе.
 
Перший концерт "Батумі" на великій сцені відбувся в 1992 році. Самі знамениті хореографи Грузії відзначали індивідуальний стиль і прекрасну техніку виконання, завдяки чому ансамбль відразу завоював ім'я колективу високого класу. У різні роки "Батумі" ставали лауреатом багатьох престижних міжнародних фестивалів.
 
Після смерті Енвера Хабадзе, художнім керівником ансамблю став його учень заслужений діяч мистецтва Аджарської АР, Кавалер Ордена Честі, Почесний житель Батумі - Теймураз Болквадзе.
 
З 2011 року головним хореографом ансамблю запросили відомого танцюриста та хореографа, Кавалера Ордена Честі, Шалва Гогуадзе, який возвысел ансамбль на нове, високу виконавську майстерність.
 
"Батумі", зберігаючи прекрасні традиції зачаровують грузинських народних танців, не перестає розвиватися, збагачуючи репертуар новими хореографічними зразками, що вражають уяву. Їх танцювальні па переповнені пристрастю і небувалої енергій - залишаються в пам'яті назавжди!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ансамбль «Батумі»

Замовити та придбати електронні квитки на Ансамбль «Батумі» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.