• Афіша
  • Ансамбль танцю імені Павла Вірського

Ансамбль танцю імені Павла Вірського

02.06.2017, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Freedom Event Hall представляє ексклюзивний виступ ансамблю імені Вірського 2 червня 2017 року!Кожен виступ ансамблю - унікальний союз кольору, енергії і артистизму. Яскраві і виразні рухи, карколомнi стрибки, блискавичні обертання і динаміка танців ,яка змiнюється - від меланхолії до ейфорії.

Той, хто прийде на їх виступ, ніколи не забуде те, що побачить. Це абсолютно унікальні враження, які ви не отримаєте вiд жодного іншого танцювального колективу.

Хоча хореографія Павла Вірського та Мирослава Вантуха бере свої витоки в народному матеріалі, вона створена для професійних танцівників: як спочатку помічали глядачі, жоден селянин чи сільський житель не танцює так театрально.

Ансамбль імені Вірського - найсильнішi артисти, пристраснi, повнi життя, веселi, прекрасно тренованi, з неймовірною енергетикою.

Енергія, віртуозність, майстерність і оригінальна інтерпретація народних стилів різних країн змусили весь світ аплодувати ансамблю Вірського.

До зустрiчi у Freedom Event Hall!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ансамбль танцю імені Павла Вірського

Замовити та придбати електронні квитки на Ансамбль танцю імені Павла Вірського можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.