Антіріос і чоловіки

22.05.2017, пн 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
90 - 390 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава «Антриос і чоловіки» 22 травня 2017 року на сцені Caribbean Club.

Прем'єра вистави відбулася 22 травня 2016 року в місті Києві на сцені Концерт-холу «Caribbean Club».

Філософська комедія про сутність чоловічої дружби, яка перевіряється оригінальною темою - мистецтвом.

Що може викликати бурхливі суперечки і майже розсварити приятелів, знайомих майже п'ятнадцять років? Машини? Жінки? Алкоголь?

Захоплюючий спектакль за п'єсою сучасного французького драматурга Ясміни Рези розповість про те, як живопис може стати каменем спотикання у відносинах давніх друзів.

Перед глядачами постануть три героя: шанувальник класичного живопису Марк (Валерій Сковронський), фанат сучасного мистецтва Серж (Андрій Джеджула) і абсолютно байдужий до живопису Іван (Валентин Касьян). Чоловіки прекрасно ладять між собою до того фатального моменту, коли Серж вирішує купити картину художника Антриоса. Саме твір мистецтва виявляється яблуком розбрату і практично руйнує дружбу, яка складається роками. Марк приходить в сказ, дізнавшись, що бездарна, на його думку, річ придбана за шалені гроші. Спроби Івана примирити войовничих поціновувачів мистецтва зазнають поразки...

Філософська комедія від режисера Ігоря Славинського подарує глядачам безгарничено кількість позитивних емоцій, захопить яскравими діалогами і тонким гумором!
 
Режисер - Ігор Славинський.

Актори:

Валентин Касьян - Іван
Валерій Сковронський - Марк
Андрій Джеджула - Серж.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Антіріос і чоловіки

Замовити та придбати електронні квитки на Антіріос і чоловіки можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.