Антитіла «Hello»

16.11.2019, сб 19:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Квитки:
300 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Антитіла оголошують додатковий концерт у Палаці Спорту.
Два дні - два масштабних шоу в столичному Палаці Спорту.

Перший стадіонний тур гурту Антитіла "Hello" 2019 досяг кульмінації. Шістдесят тисяч прихильників у чотирьох містах країни, де проходили концерти туру, вже відчули, що таке живий звук та енергетика від Антитіл. Відривалися під пісню "Ми", співали стадіонами "ТДМЕ", "Лови момент", "Вірила" й інші хіти команди. Тепер естафета переходить до рідного міста групи - Києва. До фінального концерту у столиці ще два місяці, а на заплановану дату всі квитки вже розкуплені. У зв’язку з цим, Антитіла оголошують додатковий концерт на тій же площадці - у Палаці Спорту, 16 листопада. Квитки вже у продажу в касах міста.

"Коли обирали дату і місце київського концерту туру "Hello", хотіли, щоб всі охочі змогли потрапити на цю важливу подію. Саме тому осінь, листопад, саме тому Палац Спорту.

Єдиний приємний нюанс, який ми не врахували - кількість охочих.

Сьогодні ми констатуємо: ще до початку широкої рекламної кампанії у столиці, всі квитки у Палац Спорту продані. Тому ми оголошуємо додатковий концерт і відкриваємо продаж квитків. Тепер альбом „Hello“ звучатиме наживо два дні: 16 і 17 листопада! До зустрічі!" - прокоментував Тарас Тополя.

Два дні поспіль у Палаці Спорту гурт Антитіла представить шоу тривалістю дві з половиною години, яке вже схвально оцінили шанувальники у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. Також, гурт готує сюрпризи на київський концерт. Що саме, поки зберігається у таємниці. Але точно відомо, буде ексклюзивна сцена у формі напівкола, вагою 68 тонн, саме та, яка була спеціально спроектована для туру і використовувалася на стадіонах. Незмінними будуть надсучасні світло та звук.

Нагадаємо, тур "Hello" відбувається у підтримку нового однойменного альбому. Перший концерт туру відбувся на "Арена Львів" у Львові 25 травня, також, влітку відбулося ще три успішних концерти на стадіонах Харкова, Полтави та Одеси. Київ буде фінальним містом туру у цьому році.
Детальніше
Зображення

Антитіла «Hello» на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Антитіла «Hello»

Замовити та придбати електронні квитки на Антитіла «Hello» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.