Антитіла «Hello»

17.11.2019, нд 19:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Квитки:
300 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
Hello: Антитіла анонсували перший стадіонний тур.

"Антитіла" готували цю подію майже два роки. Відома українська поп-рок група зібралася в стадіонний тур "Hello", присвячений виходу нового альбому та десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та в соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передає настрій майбутніх стадіонних концертів і підписали його: "Перший стадіонний тур на підтримку нового альбому Hello!"

Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!

Пісні, які вже полюбили мільйони прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.

"Антитіла" заспівають разом з десятками тисяч близьких по духу людей. Вас чекає найбільша за всю історію групи розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать кращі композиції з попередніх альбомів. "ТДМЕ" і "Лови момент" будуть обов'язково. Також, вперше будуть виконані абсолютно нові пісні з нового альбому "Hello", в якому "Антитіла" притримують ще кілька потужних хітів.

Перший концерт в рамках стадіонного туру "Hello" відбудеться 25 травня в 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти в Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться туровое live-шоу 17 листопада в столиці у Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому "Hello", який вийде в лютому наступного року, а також кращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.

Антитіла - більше ніж музика.

Слід зазначити, група "Антитіла" - одна з найкращих сучасних груп України, популярність якої виходить далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру "Сонце" група за 101 день об'їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США і Канаду і відіграла 46 офіційних концертів, 26 з яких припало на березень місяць. Тур був відзначений Книгою Національного Реєстру Рекордів України в номінації "Найбільша кількість міст, в яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру".

У 2018 році "Антитіла" ставали володарями багатьох премій, серед яких: "Краща рок-група" за версією Національної премії " Золота жар-птиця від телеканалу М2, "Краща музика" за версією хіт-параду "Червона рута" від "Русского Радио Україна". "Антитіла" одні з перших представили Україну на наймасштабнішому фестивалі SXSW в США, в місті Остін, штат Техас. Ще раніше група представляла нашу країну на найпрестижнішому фестивалі Європи Siget хедлайнерами MTV Headbangers Stage, який відбувся у Будапешті.
Детальніше
Зображення

Антитіла «Hello» на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Антитіла «Hello»

Замовити та придбати електронні квитки на Антитіла «Hello» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.