Ара Малікян

13.06.2019, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
350 - 3550 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вперше в Україні, скрипаль-віртуоз Ара Маликян вже більше сорока років ламає всі стереотипи про класичної музики.

13 червня 2019 року в Національному палаці культури та мистецтв "Україна" відбудеться грандіозне шоу "Неймовірна подорож скрипки".

Ара Маликян - музикант вірменського походження, народився в Лівані, а останні п'ятнадцять років є громадянином Іспанії.

Шоу Ари Маликяна - це неймовірний і захоплюючий вихор, в якому можна почути тужливі мотиви Сходу, запальні ритми Латинської Америки і широку, як у цигана душу самого виконавця.

Зі своїми шоу віртуоз вже об'їздив чи не всі країни світу, і всюди публіка приймала його із захопленням. За рік Ара Маликян дає більше 300 концертів, вражаючи фанатів своєю енергією і запалом. Всього він записав 26 альбомів і зупинятися на досягнутому не збирається.

Сам музикант ставить своєю метою популяризацію класичної музики. Саме тому він анітрохи не схожий на виконавця класичних музичних творів. Навпаки, його можна швидше побачити в широких східних штанях і жилетці з візерунками, одягненою прямо на голе тіло. Доповнюється образ чорними як ніч кучерями і справжньою бородою.

Ара Маликян супроводжує бурхливими емоціями кожен виступ - стрибає, заряджає енергією музикантів і глядачів, а іноді падає і грає лежачи, все в тому ж шаленому ритмі.

У творчій скарбничці музиканта шедеври Вівальді, Моцарта, Паганіні та обробки відомих рок-груп, таких як Radiohead, Led Zeppelin, хіти Джиммі Хендрікса і Девіда Боуї. Глядачі зможуть почути і авторські твори маестро, в тому числі - саундтреки до відомих фільмів.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ара Малікян

Замовити та придбати електронні квитки на Ара Малікян можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.