• Афіша
  • Артем Дервоєд «Диявольське капричіо» Присвята Ніколо Паганіні

Артем Дервоєд «Диявольське капричіо» Присвята Ніколо Паганіні

21.10.2017, сб 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 690 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
 Артем Дервоєд "Диявольське капричіо" Присвята Ніколо Паганіні

21 жовтня 2017 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка відбудеться концерт світового гітариста Артема Дервоєда "Диявольське капричіо», присвячений Ніколо Паганіні.

Ніколо Паганіні відомий у всьому світі як геній-скрипаль, але мало, хто знає, що Паганіні володів гітарою не менш віртуозно, ніж скрипкою, та був великим гітаристом своєї епохи. Як він сам казав: "Я - король скрипки, а гітара – моя королева".

Програма "Диявольське капричіо" складена з творів Ніколо Паганіні та присвячена геніальному Мастеру. Вона буде представлена одним з найвідоміших та найталановитіших гітаристів сучасності - Артемом Дервоєдом. Талант виконавця високо оцінений в усьому світі, його називають "Царем гітари" (французьке видання "Universe Guitar" 2005 г, №1) та "художником найвищого калібру" (Норберт Крафт, Канада). Він є лауреатом більш, ніж 30-ти міжнародних конкурсів.

Гітара Арема Дервоєда звучить у найкращих концертних залах світу - Карнегі Холл та Джордан Холл (США), у залі Кельської філармонії та Тонхаллі в Дюсельдорфі (Германія) і т.д.

І тепер наблизитися до високого має можливість і київський поціновувач музики, тому що 21 жовтня Артем Дервоєд виступить у Києві зі своєю програмою "Диявольське Капричіо. Присвята Ніколо Паганіні". До програми увійшли твори самого Ніколо, а також К.Келахана, Р.Дьєнса, Х. Родріго, М. Кастельнуово-Тедеско, Ф.Тарега.

Купити квитки на концерт - це не просто витратити гроші, це дати собі можливість доторкнутися до прекрасного. Адже "усі музикальні інструменти порушують тишу, а гітара - створює її..." (Н.Паганіні).
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Артем Дервоєд «Диявольське капричіо» Присвята Ніколо Паганіні

Замовити та придбати електронні квитки на Артем Дервоєд «Диявольське капричіо» Присвята Ніколо Паганіні можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.