Ассія Ахат

24.03.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
180 - 1800 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Ассія Ахат з новим альбомом в Києві!

У ці весняні дні столицю відвідає віртуозна скрипалька і талановита співачка Ассія Ахат. В рамках свого масштабного туру на підтримку нової платівки "All-in" вона представить свіжі інструментальні композиції, в яких її неперевершену скрипку буде супроводжувати акомпанемент оркестру. Концерт відбудеться 24 березня 2018 року в Національному палаці мистецтв "Україна".

Скрипковим смичком по струнах душі артистка світового рівня з українським корінням випустила свій останній альбом у листопаді 2017-го. Він містить тринадцять міжнародних хітів в оригінальних оркестрових аранжуваннях, серед яких "Unbreak My Heart" Тоні Брекстон, "S.O.S." групи ABBA, "Superstition" Стіві Вандера, "Viva La Vida" групи Coldplay і багато інших. Його презентація почнеться в березні, з 24-х концертів в різних містах США. В українській столиці Ахат виступить не тільки з розширеним складом свого колективу, а й в супроводі культового шоу-балету Freedom під керівництвом Олени Коляденко. З огляду на всі номери, в концерті будуть задіяні понад сто артистів. Тут ви почуєте свіжі роботи співачки з альбому "All-in", а також давно оцінену публікою класику з репертуару Асії Ахат. Приходьте, щоб отримати нові незабутні емоції від якісного інструментального саунду.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Ассія Ахат

Замовити та придбати електронні квитки на Ассія Ахат можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.