Atlas Weekend 2017

28.06.2017, ср 14:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
300 - 5000 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Музичний фестиваль Atlas Weekend пройде в Києві на ВДНГ з 28 червня по 2 липня 2017 року. У 2017 івент набирає обертів і стає набагато масштабніше: на фестивалі буде працювати шість денних сцен і дві нічні. На території буде ще більше активностей, а лайн-ап стане різноманітніше!

Хто буде на фестивалі в цьому році?

The Prodigy, John Newman, Three Days Grace, Іван Дорн, The Hardkiss, Бумбокс, Therr Maitz, Monatik, Ріапобой, Bondage Fairies, Kadnay, Mujuice (electronic live set), Dakh Daughters, Yarmak, Віра Полозкова, Viviene Mort, Sophie Villy, Один в каное, Detach, Stoned Jesus, Аліна Орлова, 4етыре квітня і ще більше 200 артистів.

Що нового на Atlas Weekend 2017?

В цьому році ми вводимо новий фестивальний вид івентів - конференції AtlasWeekend. У програмі - панельні дискусії, лекції та майстер класи музичних експертів. Серед учасників - менеджери топових світових артистів, європейські та місцеві фахівці всіх галузей музичної індустрії: продюсери, концертні промоуторы, квиткові оператори, керівники рекорд-лейблів, діджитал і паблішинг компаній, програмні директори провідних ЗМІ, pr-фахівці, музичні журналісти, артисти.

Фестиваль Atlas Weekend був заснований в Україні у 2015 році. Його організатори - концертний майданчик 'Atlas, в честь якого фестиваль отримав свою назву. Основна мета Atlas Weekend - розвиток фестивальної культури в країні, а також залучення іноземних туристів в Україну і світова популяризації української музики.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Atlas Weekend 2017

Замовити та придбати електронні квитки на Atlas Weekend 2017 можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.