Баста

01.12.2017, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
550 - 750 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
1 грудня 2017 року стіни Stereo Plaza знову здригнуться під натиском потужних хітів Басти! Твої улюблені роботи з альбому "Баста 5" і головні хіти репера прозвучать в самий перший день зими. Але буде не по сезону жарко. Готуйся!

По-дружньому рекомендуємо оформити замовлення прямо зараз: Баста їде в Київ, - це все, що потрібно почути затятим фанатам, щоб знести всі квитки з касових полиць. Поспішай урвати квиток для себе і друзів!
 
Кожен великий концерт Басти - це не тільки крута подача відомих хітів, але і несподівані сюрпризи для натовпу бурхливих фанатів. Тому ти дізнаєшся всі подробиці вже на зустрічі. Приходь!
 
Виступи Басти в повному лайв-складі вже стають доброю традицією для Києва. І, покуштувавши смачненького, фанати стають вимогливішими, чекають чогось надзвичайного.
 
Впевнені, що так воно і буде! Василь Вакуленко теж чекає зустрічі зі своїми слухачами. Музикантові завжди є що розповісти і про що поговорити з залом. Адже в житті стільки всього відбувається!
 
А поки - готуйся зачитати і заспівати разом з коханим репером всі головні рядки його життєвих хітів: "Випускний (Медлячок)", "Мама", "Урбан" і багато інших. В них - правда життя, гірка і чесна. Але якось виходить у Василя Вакуленка говорити так, що негатив розсіюється, і залишається віра в добро, красу, любов.
 
Вирушайте в захоплюючу подорож з Страйкуючими, який говорить: "Гайда гуляти по паралельних світах! Поділись добром, і воно повернеться до тебе як бумеранг". Побачимося!
 
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Баста

Замовити та придбати електронні квитки на Баста можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.