Білі ночі

14.06.2019, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
550 - 650 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Dance Event "Білі Ночі" відбудеться 14 і 15 червня 2019 року на "арт-заводі Платформа"!Більше 120 артистів різних музичних напрямків на 5 сценах, фуд-корт від Ulichnaya Eda, кращі бари Києва, світлові шоу, кіловати звуку, безліч фотозон і кілограми метафану.

Для нас зоряне небо - закулісся. А ти - людина ночі, яким визначено його відкрити.

Разом ми терпляче чекаємо літа, щоб переконатися ще раз: за лаштунками - біла-біла ніч. Вона включає почуття голосніше, наповнює очі блиском і перетворює нас в безумців, які покладаються тільки на музику, любов і мрії.

Ніч яскравіше дня!
Саме під цим слоганом команда Ulichnaya eda щороку відкриває і закриває сезон літніх тусовок. З кожним разом фестиваль "Білі ночі" стає все масштабнішим, простір "Платформи" в 40 тис. квадратних метрів наповнюється нестримними хвилями світла, звуку, іскристим метафаном і новим форматом масових розваг. Всього одна подія, що об'єднує тисячі людей з різними музичними смаками, які однаково люблять паті і якісний відпочинок. Приєднуйтесь і ви до самої масштабної тусовці червня! Про інших музичних івентах столиці дізнавайтеся докладно з нашої афіші.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Білі ночі

Замовити та придбати електронні квитки на Білі ночі можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.