«Besame Mucho» Franckyjazz

20.10.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
120 - 400 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Зустрічайте!!!
За численними проханнями слухачів!!!!
На бисс!!!
Нашим дорогим цінителям музики!!!

Колектив "Franckyjazz" підготував неперевершену нову програму - "Besame Mucho" ("Tu vuo fa l Americano"), яка включає найвідоміші хіти італійської, кубинської і мексиканської музики, частина з яких представлена в нестандартній, джазовій обробці. Ключовим визначенням стилю програми стає майстерне переплетіння кількох культур: як мелодики італійської мови з інтонаціями американського джазу в композиції "Tu vuo fa l Americano", так і англійську мову в супроводі ритмів латини в пісні "Sway".

За задумом автора ці поєднання пародіювало процес американізації, що охопила більшу частину світу, але особливо в післявоєнні роки. Вже в 50-60 роки такі хіти як "Volare", "l'italiano", "Besame Mucho" набувають яскраво-виражений джазовий забарвлення. Інтонації цієї музики можна було почути в будь-якій країні.

"Tu vuo fa l Americano" - легендарні композиції з репертуару Dalida і Toto Cutugno, музика, що звучала в італійському кіно в 50-60-ті роки в джазовій обробці, в поєднанні з хітами з репертуару Nat King Cole і Dean Martin, здатні стати основою цілої серії концертів під назвою "Mafia Jazz" або "Jazz,Slow&Cha-cha-cha" навантажувальних слухачів в епоху, яка увійшла в світову історію музики, як період "сплавлення" музичних традицій - італійської музики, американського джазу і ритмів латини.

Під час виконання музичних творів у вас буде можливість насолоджуватися не тільки музикою... На екрані Кінопанорами вас очікує відео підтримка творів, які будуть звучати зі сцени.

Ця програма сподобається всім! Приходьте до нас 6 липня в Кінопанораму і оціните по достоїнству філігранне майстерне музичне та вокальне ведення вечора, а також отримаєте заряд романтичного настрою від нашої програми!

Програма вечора:
"Almohada"
"Besame mucho"
"Come Dance With Me"
"Historia de un amor"
"I can't Say No"
"L'italiano"
"La Bamba"
"Love in Portofino"
"Mambo Italiano"
"Papa Loves Mambo"
"Parlapiupiano" - love theme from the God father
"Quizás, Quizás, Quizás"
"Something Stupid"
"Suavemente"
"Sway"
"The 20th Century Fox Mambo
"The Boy From Ipanema"
"Tu vuo fa l Americano"
"Volare"
"Whatever Lola Wants"
"Bamboleo"
"Torna a Surriento"
"Jamaica"
 

Трохи про нашому колективі:
Frankyjazz - команда висококласних професійних музикантів, які люблять своє покликання, і неперевершених вокалістів - Віталія Костенко і Маргарити Мелешко, які підкорили серця глядачів від "Жовтневого Палацу" у Києві, до "Театру Львівської Опери".

Музика у виконанні колективу FrankyJazz - це неймовірна хвиля емоцій, здатна занурити Вас в атмосферу веселощів, епоху прекрасних дам і джентльменів, елітних напоїв витриманих роками і насолоди композиціями легендарних Френка Сінатри, Фреда Астера, Елли Фіцджеральд, Луї Армстронга та багатьох інших легендарних виконавців.

Frankyjazz - це Jazz, French chanson, rock'n'roll, Hits of the 20th and Latin American music, струни душі заходів будь-якого формату.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Besame Mucho» Franckyjazz

Замовити та придбати електронні квитки на «Besame Mucho» Franckyjazz можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.