Шалена кров

19.05.2017, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
50 - 50 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Нуркан Ерпулат, Йенс Хиллье "Шалена кров".

В рамках спільного Міжнародного театрального проекту "Нова німецька драма" (Україна-Німеччина-Росія).

За мотивами художнього фільму "Останній урок" (Франція).

Звичайна школа, можливо, десь у Берліні (або в густонаселеній Рурської області Німеччини), в одному з районів компактного проживання мігрантів і постмігрантів зі Сходу. Звичайний клас. Звичайний урок німецької літератури на тему "Твори Фрідріха Шиллера". Звичне всім повальне незнання суті предмета - прикмета часу будь-якої звичайної школи в будь-якій країні, - на тлі поведінкової розбещеності учнів, що межує з непристойністю.

Рутинний перебіг занять порушує несподівана подія: із сумки одного з учнів падає на підлогу зброю. Даний. Бойовий. Вчителька виявляється спритнішою, - і зброя потрапляє до неї в руки, що докорінно змінює хід уроку. Осягнення великих гуманістичних основ європейського мислення відбувається тепер під дулом пістолета. Граючи "Розбійників" Ф. Шіллера, зіпсовані підлітки приміряють на себе ролі лиходіїв і героїв. Повільно, але все ж приходить до них усвідомлення, що світ обмежений, агресивний і несправедливий. Проте в кінці п'єси, коли силою зброї було нав'язано просвітництво, один зацькований хлопчисько все ж використовує пістолет, щоб змусити себе любити і поважати. Таким чином, концепція п'єси отримує свій закінчений вигляд: щоб здобути особисту свободу, необхідно дотримуватися відповідальність перед більшістю, але у окремої особистості завжди залишиться бажання знехтувати цією взаємозалежністю.

Так шлях до пізнання істини виявляється, як завжди, важкий і гіркий.

Вистава як експериментальна робота поставлений на Новій сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки за участю артистки театру Наталії ШЕВЧЕНКО та студентів акторського факультету Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. В. Карпенка-Карого (курс професора Михайла Резніковича).

Для глядачів не молодше 14-ти років!

Режисер - Алла Рибікова.
Асистент режисера - Наталія Бурлака.
Сценографія - Олексій Вакарчук.
Костюми - Валентина Плавун.
Музичний керівник проекту - Олександр Шимко.
Переклад з німецької - Алла Рибікова.
Звукорежисер - Алла Муравська.

Вистава без антракту.
Тривалість 1 година 40 хв.
Прем'єра: 18 квітня 2012 року.

Дійові особи та виконавці:

Вчителька - Наталя Шевченко
Латіфа - Юлія Смушкова
Маріам - Анастасія Дерюгіна
Мусса - Олександр Крючков
Бастіан - Кирило Данчук, Євген Овчаров
Хакім - Фетисов Володимир
Фэрит - Євген Храмцов
Хасан - Миколаїв Кирило
Піаніст - Єгор Горщиків.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Шалена кров

Замовити та придбати електронні квитки на Шалена кров можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.