Beth Hart

06.12.2018, чт 19:00
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
649 - 10000 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Beth Hart, американська богиня блюз-року - повертається в Україну з єдиним концертом!

6 грудня в Жовтневому палаці відбудеться концерт Бет Харт (Beth Hart) - великої американської співачки і автора пісень, номінованої на престижні премії Grammy і Blues Music Award. Її називають новою королевою блюзу і часто порівнюють з великої Дженіс Джоплін, роль якої вона з успіхом виконувала в знаменитому бродвейському мюзиклі "Love, Janis". Це єдиний український концерт Бет Харт та її групи в рамках світового туру, який проходить з величезним успіхом - солдауты в Лондоні і Торонто, аншлаги на концертах, схвальні відгуки преси.

Початок зоряного шляху Бет Харт почалося в Лос-Анжелесі з участі в 1993 році в популярному телешоу "Star Search", в якому вона завоювала титул кращої вокалістки і звернула на себе увагу багатомільйонного американського глядача. Після цього було безліч альбомів, включаючи мультиплатиновим, успішні виступи по Америці і по всьому світу.

У багажі Бет Харт два найсильніших альбому з Джо Бонамасса, співпраця зі Слешем з "Guns N' Roses", Нілом Шоном з "Journey", спільні виступи з Тадж-Махалом, Джефом Беком і навіть - з легендарним конструктором електрогітари, віртуозом Лісом Підлогою. Яскравою подією для Бет стала робота над платівкою "Bananas" групи "Deep Purple", на якій вперше в історії колективу, Ян Гіллан дозволив звучати ще одному голосу, крім свого власного.

За цим успіхом - дуже непроста доля, злети і падіння. Їй довелося страждати, боротися за життя, пізнати вантаж гучної слави і розчарування. Вона впоралася з усіма проблемами, а про своїх почуттях і переживаннях розповіла у своїх пристрасних піснях.

"У Бет Харт такий напористий і сильний блюз-роковий голос, що він може просто прибити вас на стіні." - The Times

У Бет Харт дійсно унікальний голос з дивним тембром і величезним вокальним діапазоном, і вона віртуозно їм володіє. Її фірмові жанри - рок, блюз, соул і джаз. Вона може співати і як відірвана рокерша, і як майстерна соул-виконавиця, постійно імпровізує, в залежності від настрою залу. Її пісні - проникливі до тремтіння, її щира манера виконання - вражає і дивує.

Але всі - і критика, і публіка, вважають найголовнішими досягненнями Бет Харт її живі виступи, кожне з яких стає неповторним і незабутнім. Співачка буквально проживає кожну пісню, щиро і пристрасно! Саме це чекає її шанувальників на концерті в Києві!
Детальніше
Зображення

Beth Hart на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Beth Hart

Замовити та придбати електронні квитки на Beth Hart можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.