Битва оркестрів

04.11.2017, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Феєричне шоу "Битва Оркестрів" знову в Києві!

4 листопада 2017 року о 19:00 в Жовтневому Палаці відбудеться грандіозна музична подія - "Битва Оркестрів"!
На одній сцені зійдуться два яскравих та самобутніх колективи - Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів (НАОНІ) і Державний Академічний Естрадно-Симфонічний Оркестр України (ДАЕСО).

З однієї сторони "музичного рингу" - Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів (НАОНІ) - провідний мистецький колектив України.

Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України.

В оркестрі нараховується близько 40 унікальних інструментів, що роблять його неповторним у всьому світі.

В 2017 році НАОНІ відкривали міжнародне пісенне шоу "Євробачення", а також неодноразово виступали на одній сцені з ONUKA, Олегом Скрипкою, гуртом "Друга ріка" та зірками світового масштабу.

Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор Омелянович Гуцал, диригент оркестру - Олег Кунтий.

З другої сторони "музичного рингу" - Державний Академічний Естрадно-Симфонічний Оркестр (ДАЕСО) - неповторний та самобутній оркестр сучасності!

Серед багатьох інших симфонічних оркестрів цей колектив виділяється своєю універсальнітю, широким діапазоном музичних творів, з яких складається репертуар оркестру: від ранньої симфонічної класики до сучасних популярних естрадних хітів.
Колектив досить відомий і за кордоном України - музиканти постійно гастролюють в Голландії, Іспанії, Італії, Німеччині та Польщі. Із останніх творчих досягнень оркестру необхідно зазначити концерти з відомими виконавцями світового класу - Хосе Карерас, Алессандро Сафіна, Брюно Пельтье, Лара Фабіан, Тото Кутуньо, Мішель Легран, рок-гурт "ELO" та багатьма іншими.
Художній керівник та диригент оркестру - Микола Лисенко, правнук великого українського композитора Миколи Віталійовича Лисенка, який гідно продовжує справу свого прадіда.

4 листопада о 19.00  гладачів чекає справжня музична битва незмінно святкова атмосфера!

За концепцією шоу "Битва Оркестрів" на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити  своїх вiзавi власною майстерністю та  винахідливістю.

Переможця "Битви Оркестрів" обирає лише глядач, котрий присутній в залі!

Ведучі шоу - учасники та переможці телепроектів "Бійцівський Клуб" та "Розсміши Коміка" - юмористичний дует "НеМачі" та чарівна Христина Педь!

Зіркові гості:
Влад Ситнік - переможець фестивалю "Слов’янський базар-2017", фіналіст шоу "Голос Країни".
Олег Верд - талановитий виконавець, що підкорив суддів головного вокального шоу країни - "Х-фактор" та глядачів.

Організацією концерту занимаются справжні професіонали своєї справи - концертно-продюсерська компанія Magic Box та компанія Квартал-Концерт, а це означає, що Битва Оркестрів пройде на найвищому рівні!
Оркестри вже готуються, підготуйся і ти!

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Битва оркестрів

Замовити та придбати електронні квитки на Битва оркестрів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.