Битва Оркестрів

21.04.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
250 - 950 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Феєричне шоу "Битва Оркестрів" 21 квiтня 2018 року знову в Києві!!!

За концепцією шоу Битва Оркестрів на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх вiзавi власною майстерністю та винахідливістю.

Шоу поєднує у собі віртуозність та величезний досвід оркестрів світового класу та істинний талант, гумор і креатив кожного з понад 100 музикантів, солістів, танцюристів та ведучих, які в цей вечір виступатимуть для столичної публіки!

Музична "битва" складається з трьох частин:
Авторський тур - оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.
Національний тур - оркестри виконують народні, класичнi та сучасні нацiональнi хіти своєї країни.
Світові хіти - оркестри виконують найвідоміші світові шедеври від класичної музики до рока та найсвіжіших хітів!

Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!

Переможця Битви Оркестрів обирає тільки глядач, який присутній у залі! Для обрання переможця необхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

"Битва Оркестрів" - вражаюче поєднання величі та елегантності, як і саме місце проведення - розкішний Міжнародний Центр Культури та Мистецтв! Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.

Шоу створюється прямо на очах глядачів руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики! Битва Оркестрів – це справжня подія, яка не залишить байдужим жодного слухача!

Унікальну концепцію шоу Битва Оркестрів, аналогів якому немає в усьому світі, створила компанія Magic Box. Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - компанії Квартал-Концерт та Magic Box, це означає, що Битва Оркестрів пройде на височайшому рівні!

Оркестри вже готуються, підготуйся i ти!Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Битва Оркестрів

Замовити та придбати електронні квитки на Битва Оркестрів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.