• Афіша
  • Бог є любов, або Едіт Піаф

Бог є любов, або Едіт Піаф

29.11.2018, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
80 - 450 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Бог є любов, або Едіт Піаф.

Вистава наче автобіографічний щоденник, розкриває сторінки життя видатної французької співачки Едіт Піаф. Сліпа дівчинка, що зростала в бабусиному борделі, чиє прозріння вимолили у святої Терези паризькі хвойди, перетворилася у неперевершену співачку, яка заробляла за свій спів мільйони і витрачала їх так само бездумно, як і своє життя. Жінка, що щедро роздавала себе іншим, дарувала своє безумне кохання різним чоловікам, пережила страшні трагедії і тріумф, яка стала символом Франції, її душею. Та головним поводирем, виправданням вчинків, сенсом її життя  була любов.

Постановку здійснено у сучасному жанрі мюзиклу з оригінальною музикою В.Ковтуна, яскравим і лаконічним оформленням, цікавими пластичними етюдами та танцями і, звичайно, чарівними піснями з репертуару Едіт Піаф, які так бентежать душу можливо і тому, що тембр голосу виконавиці головної ролі Маргарити Томм співпав з голосом легендарної Піаф.

Вистава відзначена дипломами VIІ Міжнародного театрального фестивалю "Кримський ковчег" (м. Сімферополь, 2010 р.) та Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти" (м. Кіровоград, 2011 р.).

22-30 квітня 2018 у м. Кракові відбувся V Міжнародний фестиваль українських театрів «Схід–Захід», на якому Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя презентував мюзикл "Бог є любов, або Едіт Піаф" (режисер - заслужений діяч мистецтв України Владислав Шевченко).

Колектив полтавського театру був одним з  учасників фестивалю серед 17-ти театрів-учасників з України, Польщі, Вірменії та Угорщини. Надзвичайно творча атмосфера, спілкування з колегами, обмін досвідом та перегляд конкурсних вистав, сприяли мистецькому збагаченню учасників і стали підґрунтям для розвитку подальших культурних зв’язків.

Виставу «Бог є любов, Едіт Піаф» для показу у Польщі відібрали самі організатори. Цей мюзикл вже має безліч нагород за 9 років свого сценічного існування, продовжує збирати повні зали у рідному театрі, тепер був представлений на розсуд глядачів у Польщі та конкурсного журі фестивалю.

Вистава гоголівців була гарно прийнята як глядачами, так і відзначена журі. Виконавицю головної ролі Едіт Піаф заслужену артистку України Маргариту Томм було нагороджено індивідуальною відзнакою: за "Кращу жіночу роль", мюзикл визнано "Кращою музичною виставою".

Мюзикл на 2 дії.
Тривалість вистави 1 година 40 хвилин.

Режисер-постановник - Владислав Шевченко.
Художник-постановник - Ірина Кліменченко.
Композитор - Віталій Ковтун.
Балетмейстер - Світлана Мельник.
Аранжувальник - Олег Шеременко.

Дійові особи та виконавці:
Едіт Піаф - М. Томм, Заслужена артистка України
Гассіон, батько Едіт
Раймон Ассо, поет
Марсель Сердан, боксер - О. Любченко, Заслужений артист України
Поль Мьорріс, співак
Лулу Бар’є, імпресаріо - Б. Чернявський, В. Філатов  
Татко Лепле, хазяїн кабаре "Жерніс" - В. Крапіва
Ів Монтан, співак
Чоловік,
Незнайомець -   С. Озерянко
Тео Сарапо, останнє кохання Едіт, Малий Луї, батько доньки Едіт,
Глядач - Г. Продайко
Міми - артисти балету.


 

 Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Бог є любов, або Едіт Піаф

Замовити та придбати електронні квитки на Бог є любов, або Едіт Піаф можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.