Боїнг-Боїнг

06.10.2019, нд 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
150 - 600 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
До 5летию створення вистави !!!
Більше 100 показів !!!
Наш спектакль бачили практично у всіх містах України !!!


"Боїнг-Боїнг" - легенда французького театру минулого століття.

Зразок комедії положень.

П'єса увійшла в книгу рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу.

"Боїнг-Боїнг" - комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Обраниці літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають непорозуміння призводять до нескінченно смішним ситуацій...

Камолетті ще за життя став класиком французького театру. Однак неймовірна грандіозність успіху, який випав на долю п'єси "Боїнг-Боїнг", зробила його фігурою майже міфічною. "Боїнг-Боїнг" - одна з легенд французької театральної культури другої половини 20-го століття. Це символ французьких 60-х, такий же, як, наприклад, "Шербурзькі парасольки" або "Дівчата з Рошфора".

Вперше "Боїнг-Боїнг" був поставлений в 1960 році в одному з великих паризьких приватних театрів "Comedie Caumartin". З тих пір п'єса з незначною перервою йшла в Парижі по 18 вересня 2004 року в режимі щоденного показу (театр "Michel"). Майже 44 роки!

З "Боїнгом" взагалі пов'язана подібного роду нереальна статистика. "Боїнг" зіграний по всьому світу в загальній складності понад 18000 раз, поставлено більше, ніж у 55 країнах світу. Тільки через паризький "Боїнг" "пройшло" близько 300 акторів. Актриса Крістіан Мюллер зіграла "Боїнг" 5000 разів без заміни. Вона почала грати відразу після народження сина, а коли йшла з вистави, йому виповнилося 18! Білетерка Шарлетт, яка працює в театрі з 1950-го року, виповнилося 83. Жвава і сувора, вона сидить на всіх репетиціях і вводах "Боїнга", присутній на всіх виставах. Шарлетт знає всі ролі напам'ять і пишається тим, що рассаживала в залі всіх глядачів за ці більш, ніж 40 років. Вона жива пам'ять цього спектаклю.
11 квітня 1991 року п'єса "Боїнг-Боїнг" була внесена в "Книгу рекордів Гіннесса" як найбільш часто виконується в світі французька п'єса.

У лондонському "Apollo Theatre" вона протрималася 7 років, побивши рекорд довгожительства французької драматургії на закордонній сцені (2035 вистав). Цей спектакль вшанувала своєю присутністю англійська королева Єлизавета II. Її похід на лондонський "Боїнг" відбувся 14 листопада 1962 року.

Ще в середині 60-х п'єса підкорила Голлівуд: студія "Paramount" екранізувала п'єсу з Тоні Кертісом, Джеррі Льюїсом, Данини Саваль і Тельмой Ріттер у головних ролях. Як і у всіх великих явищах, які осягнув великий успіх, у "Боїнгу" є щось незрозуміле. Сам Камолетті пояснював успіх своєї п'єси тим, що йому вдалося поєднати дві прості, але дуже важливі речі, властиві кожному чоловікові, - полігамність і романтичну любов до польотів.

П'єса продовжує ставитися по всьому світу, в одній Японії вона поновлювалася п'ять разів.
Через 44 роки після паризької прем'єри "Боїнг" долетів і до України.

Французька преса про п'єсу "Боїнг-Боїнг":
"France Soir": "Камолетті закручує відмінний водевіль в дусі Фейдо. Без застосування всяких новомодних пристосувань типу купи трупів, ефектних обманок, машинерії і т. д. П'єса Камолетті проста як будь-яка справжня класика".
"Le Monde": "На відміну від подібного роду п'єс, яких у нас величезна кількість, ця досягає своєї мети, просто і остаточно. У ній є і сміх, і свіжість, і витонченість, - і все це без зайвої крикливості. Пленишься практично всім. Заслуга Марка Камолетті в тому, що він розважає з дуже серйозним смаком і знанням законів сцени..."
A. F. P: "Цей успіх не випадковий. Адже тінь Фейдо витає над "Боїнгом".
Думаю, це порівняння можна залишити без коментарів, бо, хто знає, можливо, пройде час, і імена поміняються місцями.
По відношенню до Камолетті можна використовувати різні поняття: ремесло, почуття гумору, дотепність, уяву.
І всі вони вміщаються в одне слово - талант".

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Боїнг-Боїнг

Замовити та придбати електронні квитки на Боїнг-Боїнг можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.