• Афіша
  • Великий Stand Up (С.Комісаренко, Г.Амарян) м.Одеса

Великий Stand Up (С.Комісаренко, Г.Амарян) м.Одеса

04.10.2018, чт 19:00
ще 1 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Квитки:
300 - 1200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ПРИДБАТИ КВИТОК
Поділитися
Опис
stand-up.in.ua
 
Вперше в Одесі виступлять резиденти Великого Stand Up від Comedy Club Production!
4 Жовтня в 19:00 в Одеській обласній філармонії невичерпний гумор від Слави Комісаренко і Гурама Амаряна.

Білоруський комік Слава Комісаренко і представник древнього роду єзидів Іраку Гурам Амарян є одними з топових і затребуваних стендап-артистів. Дві гумористичні протилежності, які максимально урізнобарвлять цей вечір.

Stand Up шоу - це гумор, не знає обмежень, іронічні монологи про себе, оточуючу дійсність і нагальні проблеми, які близькі всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і в цей раз приїжджають одні з найвідоміших стендаперів.

Слава Комісаренко - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко завоював популярність і став одним з головних резидентів проекту Stand Up від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить завдання не лише повеселити публіку, але й обговорити серйозні і важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний Слави Комісаренка гумористичний арсенал.

Разом зі Славою їде ще один популярний комік проекту Stand Up від Comedy Club Production - Гурам Амарян! Гурам Амарян позиціонує себе як перший єзидський стендап-комік. Як він сам зазначає: "Основною темою для виступів на даний момент є тема кавказців. Також я пишу про свій народ єзидів. Мені хочеться розповісти про це. У нас такий маленький народ, про яке ніхто нічого не знає, а у нас так багато різних традицій. Я в цьому живу, у двох культурах. Я бачу величезну різницю у цьому і коли я розповідаю, людей шокує".

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками та емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем.

Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади від концерту, адже сміх - це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує глядачів на Великому Stand Up від Слави Комісаренко і Гурама Амаряна!

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендується особам від 16 років.
 
stand-up.in.ua
Детальніше
Зображення

Великий Stand Up (С.Комісаренко, Г.Амарян) м.Одеса на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на Великий Stand Up (С.Комісаренко, Г.Амарян) м.Одеса

Замовити та придбати електронні квитки на Великий Stand Up (С.Комісаренко, Г.Амарян) м.Одеса можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.