Brit Floyd - Eclipse World Tour 2018

26.11.2018, пн 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
450 - 1590 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
New for 2018.
Найбільша в світі Pink Floyd Show.
Brit Floyd.
Світовий тур Eclipse 2018
"45 років темної сторони місяця".
 
Виконуючи пісні з найулюбленіших і найбільш продаваних альбомів Pink Floyd The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall і The Division Bell і багато іншого.

Brit Floyd, найбільше шоу в світі Pink Floyd, повертається до сцени в 2018 році для дуже спеціальної ретроспективної картини Pink Floyd 1973 року "The Dark Side of the Moon".
 
Продавши накладом більше 45 мільйонів копій і, на думку багатьох, як найбільший рок-альбом всіх часів, The Dark Side of the Moon був амбітним психоделічним шедевром, який перевизначав сам камінь і просунув Pink Floyd і його учасників, щоб качати безсмертя.
Кожну ніч Brit Floyd буде виконувати класичні треки з The Dark Side of the Moon разом з дорогоцінними каменями з Wish You Were Here, Animals, The Wall і The Division Bell плюс багато іншого.
Шоу Brit Floyd дійсно стало феноменом, широко расцениваемым як найбільша в світі данина Pink Floyd. Вірно відтворюючи масштаб і пишність фінального туру 1994 року в Bell Bell, в комплекті з приголомшливим мільйонним світлом, широким круговим екраном і аркою плюс рухомі вогні, лазери, надувні і театральні предмети. Шоу Brit Floyd справді так само близько, як шанувальники зможуть випробувати пишність шоу Pink Floyd в прямому ефірі.
 
Брит Флойд - більше, ніж данина!
 
Це дійсно так добре, як вони кажуть - вірте в галас і не пропустіть!
 
"Відмінне рок-шоу" - LA Times.
 
"Чудовий ... музичний шедевр" - Ticketmaster.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Brit Floyd - Eclipse World Tour 2018

Замовити та придбати електронні квитки на Brit Floyd - Eclipse World Tour 2018 можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.