Будьте як вдома!

21.12.2019, сб 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Вибір п'єси закономірний як для головної акторки Ади Роговцевої, так і для режисера, дочки Ади Миколаївни - Катерини Степанкової, учениці Романа Віктюка та Петра Тодоровського. Адже п'єса Жана-Марі Шевре "Squat" (в українській сценічній версії - "Будьте, як удома") добре відома в Європі.

Тема єдиного Будинку, яким нарешті і повинно стати для кожного з нас досить обмежений "«земний простір", сьогодні особливо хвилює світ. Для одних простір визначається державними кордонами, а для інших - стінами паризької квартири. Саме там і живуть герої вистави, вирішуючи свої складні, то "прості" людські взаємини.

Роль Маривон грає Народна артистка України Ада Миколаївна Роговцева. Її партнер на сцені, виконавець головної чоловічої ролі - араба Саміра - Ахтем Сейтаблаєв, на сьогодні найбільш яскрава молода зірка київської театральної сцени. Глядачам Ахтем відомий як режисер і актор фільму "Хайтарма" та учасника тв-шоу "Танці з зірками".

Режисер - Катерина Степанкова.

Актори:
Ада Роговцева
Ахтем Сейтаблаєв
Галина Корнєєва
Катерина Гулякова
Ольга Лук'яненко
Світлана Орличенко
Віталій Салій
Арно Тсембенгой.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Будьте як вдома!

Замовити та придбати електронні квитки на Будьте як вдома! можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.