Чапаєв і Пустота

02.08.2017, ср 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
390 - 3090 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава «Чапаєв і Пустота» в Києві 2 серпня 2017 року на сцені МЦКиИ «Жовтневий Палац».

За мотивами роману Віктора Пелевіна «Чапаєв і Порожнеча»

Вистава «Чапаєв і Порожнеча» - один з найбільш гучних та суперечливих вистав на російській сцені. А той факт, що в ньому грає Михайло Єфремов, такий непередбачуваний і бунтарський, тільки додає гостроту емоцій і приваблює глядачів вже не один театральний сезон.

Вистава Павла Урсула збирає повні зали по всій країні без малого 12 років. І завжди публіка збирається представницька. Причин кілька, і кожна вагома по-своєму.

По-перше, - це Пелевін. Його цікаво читати, але складно уявити в постановці. Тому режисерські та акторські ходи захоплюють, дивують і підривають власні стереотипи про «непостановочном» письменника Пєлєвіна.

По-друге, - це не просто зоряний і талановитий, але зіграний і ладний склад акторів: Михайло Єфремов в ролі Чапаєва, Михайло Крилов - Петро Порожнеча, Михайло Поліцеймако - Котовський, Катерина Смирнова - Анка, Павло Сборщиков - Сердюк, Володимир Майсурадзе - Просто Марія і Тимур Савін - Санітар. Це як раз той випадок, коли сума доданків більше, ніж кожен окремо.

А по-третє, - незалежно від особистого ставлення до Пелєвіна і постановці, кожна думаюча людина сьогодні розуміє, що саме на перетинах талантів письменників і акторів, акторів і режисерів, режисерів і продюсерів народжуються нові смисли і розуміння себе в сучасному світі.

Ми не кличемо на виставу - ми запрошуємо в компанію однодумців.
 
Режисер - Павло Урсул.

У ролях:

Михайло Єфремов, заслужений Артист РФ
Володимир Майсурадзе, заслужений Артист РФ
Михайло Крилов
Михайло Поліцеймако
Катерина Смирнов
Павло Сборщиков
Тимур Савін.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Чапаєв і Пустота

Замовити та придбати електронні квитки на Чапаєв і Пустота можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.