• Афіша
  • Чорний квадрат. Секс. Тимчасово доступний

Чорний квадрат. Секс. Тимчасово доступний

15.06.2017, чт 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава Олексія Курилко "Секс. Тимчасово доступний" 15 червня 2016 року на сцені Freedom Event Hall.

Цей спектакль підірве ваш мозок божевільними чергами гумору. До крайності елегантний, відвертий і дотепний текст Олексія Курилко.

А акторські роботи просто феєричні. Весь вечір, не сходячи ні на секунду, на сцені кращий актор театру Олексій Курилко і наша прима - Оксана Брагінець Сюжет простий: Чоловік і дружина. До, Після і Замість сексу.

У цьому авторське виставі Олексія допускаються вільні від цензури образи, вільний переказ Гамлета в жорсткій убивчо смішний манері.

Ступінь відвертості цього спектаклю так висока, що людям з проблемами у свободі особистої інтимного життя дивитися емоційно небезпечно. Такого концентрованого гумору Ви не побачите ні в одному шоу, ні в одній комедії. Запаморочливо смішно і легко!

Якщо у Вас є друзі - знайомі, яким Ви обіцяли зустріч з "ЧК" - саме час це зробити саме в цей раз.
Спектакль, який Ви растащите на цитати. Рекомендуємо приходити парами або дружними компаніями. Ефект цікавого спілкування після перегляду гарантовано.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Чорний квадрат. Секс. Тимчасово доступний

Замовити та придбати електронні квитки на Чорний квадрат. Секс. Тимчасово доступний можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.