• Афіша
  • Чорний квадрат. Sexуальне чтиво

Чорний квадрат. Sexуальне чтиво

22.10.2017, нд 19:00
ще 2 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Театр "Чорний квадрат" і Freedom Event Hall, взявши найкраще від театру і ресторану, створили сучасний класичний театр, де на сцені актори, а в освітленому свічками залі глядачі на затишних диванах.

Вперше в Україні глядачам пропонується аналог Бродвейських легендарних імпровізаційних шоу. Історія цього жанру налічує більше 50-ти років. З 80-их років імпровізація стала самим популярним і затребуваним театральним жанром в США. І ось те, про що ми чули і бачили в кіно, з'явилося в Київі.

Театр "Чорний квадрат" представляє унікальне шоу, де на сцені професійні актори і гості вистави втягуються в живу гру, яка перетворюється в нове і неповторне твір, створене на очах у глядачів.

"Сексуальне чтиво" - це захоплююча дія без сценарію і приписів з несподіваними сюжетними поворотами. Аудиторія пропонує ситуації і ролі, актори реалізують ідею. Будь-який гість може спробувати себе режисером і сценаристом, приміряти на себе несподівані сценічні образи.

Принципи "Сексуального чтива": відверто і легко про сокровенне, креативно та весело про таємне. Театр імпровізації показує життєві ситуації, говорить про стосунки, про любов, про секс. Шоу як розмова по душах, наповнений жартами і гумором.

Кожен раз на виставах присутній "зоряний гість", який також бере участь в імпровізації нарівні з акторами та іншими гостями. Учасниками імпровізацій вже побували: телеведучий Іван Городецький, екс-солістки групи "Real O" Ліна Міцукі та Яна Соломко, співачки Наталка Карпа і Дарина Суворова, володар титулу "найсильніша людина світу" Василь Вірастюк, телеведуча Троянда Аль-намри, шоумен Андрій Джеджула, співак Василь Бондарчук

Кожен наступний спектакль - це інтрига, кожен новий гість - сюрприз, але всі разом - це гарантований вечір в приємній компанії.

Живіть разом з нами, грайте разом з нами, - і все у нас буде добре!

Детальніше
Зображення

Чорний квадрат. Sexуальне чтиво на інші дати (всього: 2)

Придбати квитки на Чорний квадрат. Sexуальне чтиво

Замовити та придбати електронні квитки на Чорний квадрат. Sexуальне чтиво можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.