• Афіша
  • Чорний квадрат. Ти моє все

Чорний квадрат. Ти моє все

18.05.2017, чт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
150 - 500 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Вистава "Ти моє ВСЕ" 18 травня 2017 року на сцені Event-hall Freedom.

Цей спектакль приємно радує гострими і смішними жартами, цілісним сюжетом і прекрасним фіналом.
У ньому присутня легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а так само незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій протягом всієї п'єси. Щодо самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим подібним гумором.

"Ти моє ВСЕ" - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це ідеалізована, неймовірна, запаморочлива історія, яку приємно і потрібно подивитися ввечері з подружкою або молодою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати його до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі - ці теми близькі кожному глядачу і можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.

Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати його знову і знову. Тому, квитки на нього завжди закінчуються заздалегідь.

"Ти моє ВСЕ" - про Кохання. І сильна Любов це відчувається на протязі всього спектаклю, Ви будете співчувати героям і переживати за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але й це не факт.

Люди, які грають спектакль вже 10 років як разом. За всі ці жарти і пристрасті вони заплатили нервами і роками. Вони прожили те, над чим сміються і страждають.
 
Якщо хочете посміятися від душі і без напрягу розчулитись - цей спектакль для Вас.

У ролях:

Анатолій Нейолов
Наталія Казанцева.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Чорний квадрат. Ти моє все

Замовити та придбати електронні квитки на Чорний квадрат. Ти моє все можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.