Cigarettes After Sex

14.06.2019, пт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
990 - 2090 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Cigarettes After Sex виступлять в Києві.
14 червня 2019.
Київ, клуб Atlas.

Американська ембієнт-поп-група Cigarettes After Sex повертається в Україну рівно за рік.
Музиканти виступлять в Києві 14 червня 2019 року.
Це другий концерт команди в Україні, минулого разу вони презентували свій дебютний повноформатний альбом, тепер додадуть до програми три сингли: «Crush», «Sesame Syrup» і «Neon Moon», який вийшли в 2018 році.

Популярність Cigarettes After Sex зростає з кожним днем. Приємні, неспішні мелодії їхніх пісень займають впевнені рядки в чартах Британії, Німеччини, Франції, Бельгії, Данії.
Атмосферність саунду доповнюють лайви гурту, які проходять в естетиці мінімалізму: морок, концертний "дим", іноді чорно-білі фільми на заднику.

Вокаліст гурту Грег Гонзалес: "На наших концертах не так багато наворотів, іноді ми використовуємо деякі візуальні ефекти, але нам подобається, коли люди в першу чергу звертають увагу на саму музику."

Cigarettes After Sex - slowcore і ambient pop, родом з Техасу. Їх музика з'явилася як випадковий експеримент, а тепер супроводжує модні покази Calvin Klein, звучить в кіно і збирає повні зали вдячної публіки в Європі, Азії та США. Учасники, буквально всіх, наймасштабніших світових фестивалів від Pitchfork Music Festival до Primavera і Melt, зіграють в Києві 14 червня в клубі Atlas.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Cigarettes After Sex

Замовити та придбати електронні квитки на Cigarettes After Sex можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.