Цирк на воді

06.04.2017, чт 18:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
50 - 490 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Цирк на воді з виставою "Вода та Вогонь". Цирк залишився без манежу.

Саме так, у цирку замість звичного манежу з’явилося справжнісіньке озеро. Але не варто хвилюватися, бо на гастролі приїхав цирк на воді з новою виставою "Вода та Вогонь". Ця вистава створена в Україні у 2016 році і вже набула слави програми Міжнародного рівня. Ця програма підкорила серця багатьох тисяч глядачів інших міст України, на неї глядачі приходять не один раз, аби насолодитися грою фонтанів, помилуватися яскравим 3D шоу та взаємодією трьох стихій - повітря, води та вогню. Незвичне озеро заповнено 170 кубами води, має фантастичні фонтани, які у висоту досягають близько 20 метрів. Саме вони роблять шоу по справжньому казковим та чарівним. Тільки у цирку неможливе стає можливим, а недосяжне стає досягнутим, а магія залишається нерозгаданою. У виставі нам вдалося поєднати не тільки стихії води та вогню, а й стихію повітря. Бо без повітряних номерів цирк не є справжнім цирком. На глядачів чекають циркові майстри водного плавання, які у воді, неначе русалки продемонструють уміння синхронного виконання складних трюків. У повітрі, пірати Карибського моря підкорюватимуть силу земного тяжіння, а допомагатимуть їм повітряні гімнастки, які вражатимуть Вас небезпечними трюками. Тільки у нас ви зможете стати свідками народження нового трюку у таємничому світі магії та ілюзії, який своїми коренями сягає до батьківщини Інків.Не менш загадковим і містичним буде fire-шоу із приборканням вогню, яке зародилося у древній Індії. У воді та на суші будемо спостерігати за боротьбою алігатора з дресирувальником.

Крім рептилій у програмі: бурі ведмеді, рожеві пелікани, носухи, папуги- ара, мавпи, бордоські доги, голуби-павичі. Родзинкою програми будуть морські котики, які стануть найкращими улюбленцями програми. А якщо Вас цікавить питання, чи будуть клоуни, ми в один голос відповімо, що так! Всю програму супроводжуватиме клоунське тріо "Маріпосса", які веселитимуть від найменших до найстарших глядачів та заряджатимуть вас новим шквалом позитивних емоцій. Обіцяємо Вам, що оригінальні виступи артистів з захоплюючими номерами подарують відчуття справжнього свята надовго. А веселі та запальні клоуни піднімуть настрій усій Вашій родині. Не баріться з вибором чогось по справжньому святкового та феєричного, квитки на виставу цирку на воді "Вода та Вогонь" вже у продажу.

Програму створено за підтримки продюсерського центру "Цирк України" - генеральний директор Володимир Бугаєнко, ДП "Національний цирк України" - генеральний директор-художній керівник Людмила Шевченко та ДП "Державна циркова компанія України" - генеральний директор-художній керівник - Сергій Кабаков.
 

"Цирк на воді. Вода та вогонь" Інформація про вистави:
-  Атракціон "Ілюзія сучасності" - п/к Євгена Новосьолова;
-  "Дресировані рептилії"- п/к Костянтина Крутька;
-  "Повітряні гімнасти на ременях" - артисти Ксенія Лепьоткіна та Олександр Кабаков;
-  "Дресировані голуби- павичі" - артистка Оксана Ляхорська;
-  "Повітряні гімнасти на трапеції" - артисти Олена та Сергій Макієвські;
-  "Екзотична група тварин" - п/к Юлії Кравченко;
-  Акробатичний квартет "Бурлеск" - п/к Сергія Романова;
-  "Дресировані бордоські доги" - артисти Тетяна Пелех та Марина Новосьолова;
-  "Дресировані ведмеді" - п/к Юрія Дробота;
-  "Дресировані морські котики" - п/к Максима Рогози;

Усю програму глядачів розважатиме найкумедніше тріо клоунів "Маріпоса"

Програма триватиме 2,5 години.

 Адміністрація цирку залишає за собою право вносити зміни у програму.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Цирк на воді

Замовити та придбати електронні квитки на Цирк на воді можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.