Цирк Рекордів

14.01.2018, нд 13:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
149 - 599 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
На арену цирку Кобзов виходять рекордсмени! Переможці циркових конкурсів, тріумфатори фестивалю в Монте-Карло, чемпіони Книги рекордів Гіннеса!
 
Такого неймовірного драйву ви ще не відчували... Таких небезпечних трюків ви ще не бачили... Таких унікальних людей ви ще не зустрічали! Книга рекордів Гіннеса буде оживати на ваших очах...

У програмі:

Канатохідці з Колумбії! Сім безстрашних артистів створять людську піраміду і пройдуть по канату без страховки під куполом цирку. Цей номер офіційно зареєстрований у Книзі рекордів Гіннеса.

"Колесо смерті"! Дуже адреналіновий номер. Величезна металева конструкція випробує на міцність і сміливість, і артистів, і глядачів. Кожен оберт колеса - загроза життю акробата.

"Тесла-шоу". Унікальне видовище, яке можна побачити лише в цирку Кобзов! Тендітна дівчина підкорює розряди п'ятиметрових блискавок.

"Сфера сміливості". Кульмінація екстрим-програми "Цирк рекордів" - мотошоу від кращих артистів Латинської Америки. Командна робота і повна довіра - ось основа цього номера. Шалена швидкість і небезпечні трюки всередині металевої кулі - за це нашим екстремалам стоячи аплодували на кращих циркових фестивалях світу.

Всі трюки виконуються без страховок! Наживо!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Цирк Рекордів

Замовити та придбати електронні квитки на Цирк Рекордів можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.