• Афіша
  • «Щедрик щедрівочка!» Волинський народний хор

«Щедрик щедрівочка!» Волинський народний хор

14.01.2018, нд 19:30
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
14 січня 2018 року о 19:30 в Національній опері України - концерт "Щедрик щедрівочка" від Державного академічного Волинського народного хору: самобутність багатої української культури у всьому своєму різнобарв’ї!

Святкування Нового року в Україні завжди супроводжувалося народними гуляннями, "щедрим" сімейним столом з багатьма стравами та щедруваннями. З переходом на григоріанський календар відзначення Нового року впроваджено 1 січня, але народ переніс свої новорічні звичаї на 14 січня.

Державний академічний Волинський народний хор  запрошує вас відсвяткувати Новий рік "за старим стилем" по-українськи. Концерт "Щедрик щедрівочка" - це народна пісня, танок та інструментальна музика, сплетені у барвистий вінок вокально-хореографічних композицій та етнографічних картин. А артистичний склад налічує близько 80 чоловік!

За роки існування Волинський народний хор провів більше 3500 концертів, з великим успіхом гастролюючи як в Україні, так і далеко за її межами. Колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини та багатьох інших країн Європи.
Ви будете здивовані, наскільки запальною та захопливою є українські пісня та танок. Вас зсередини переповнятиме страшенна гордість за рідну країну! Адже настільки багата різнобарвна культура свідчить про глибину та величність народу.

Концерт "Щедрик щедрівочка" залишить у захваті як дорослих, так і діточок. Професійність Волинського народного хору, особливий підхід до програми та художній смак керівника, справжня любов до своєї справи та рідної культури - усе це в поєднанні стає запорукою майстерного втілення найкращих аспектів рідної культури.

Відвідування таких подій сприяють зростанню патріотизму, української свідомості, духовному зростанню Українця як особистості! За бажанням, можна долучитися до українського свята, вдягнувши вишиванку.

Майбутнє України - у збереженні традицій та шануванні історії. Пишаймося ними!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Щедрик щедрівочка!» Волинський народний хор

Замовити та придбати електронні квитки на «Щедрик щедрівочка!» Волинський народний хор можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.