• Афіша
  • «Лускунчик» Раду Поклітару

«Лускунчик» Раду Поклітару

13.01.2018, сб 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Опис
Зимовим ввечері 10 грудня 2017 року на сцені МЦКиИ "Жовтневого" відбудеться справжнє диво - балет Раду Поклітару "Лускунчик".

Знаменитий театр "Київ Модерн-Балет" під керівництвом Раду Поклітару, який став візитною карткою культурного Києва та українською відповіддю театральній Європі, сьогодні в поданні не потребує!

Вистава "Лускунчик" його грандіозна постановка! Балет вражає небаченою розкішшю костюмів і декорацій, захоплює артистизмом трупи, приголомшує режисерськими новаціями, підкорює влучними психологічними спостереженнями!

Казку "Лускунчик і Мишачий король" Раду Поклітару переосмислює зовсім незвичним чином. Це зовсім не солодка різдвяна історія, а складна, містична фантазія великого романтика, "живописця внутрішнього світу" Т. Е. А. Гофмана...

Невиправний фантазер, пафосний хуліган і зворушливий цинік, Раду прагне до вершин піднесеного, то поринає у світ мракобісся. Скидаючи основи відомих класичних сюжетів, він "говорить" на рівних із Шекспіром, Бізе, Прокоф'євим і Чайковським. Раду творить свій танець - зухвалий, парадоксальний, витончено-пронизливий.

Його мистецтво, що поєднує класику і модерн, завоювало увагу всього балетного світу. У Лондоні, Нью-Йорку шикуються величезні черги за квитками на його вистави публіка не пропускає подібні події.

Мета Поклітару - зробити балет по-справжньому яскравим, емоційним видовищем, здатним пронизати серце будь-якого. Його вируюча фантазія перетворила хореографію в каскад неймовірних пластичних прийомів. Роботи його трупи доводять, що можна нескінченно насичувати балет дією, емоціями і безперервним рухом...

У своїй творчості Раду Поклітару слід гофмановскому девізу: "В житті треба робити тільки те, що дається тобі легко. Але це треба робити з усіх сил". Ставити балети Раду легко, і виходить у нього це блискуче.

Вечір у театрі стане прекрасним завершенням свята! Чекаємо вас всією сім'єю, так як казковий балет Раду Поклітару "Лускунчик" цікавий як дітям, так і дорослим!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на «Лускунчик» Раду Поклітару

Замовити та придбати електронні квитки на «Лускунчик» Раду Поклітару можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.