ДахаБраха

12.12.2018, ср 19:30
ще 1 подiй на інші дати
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 1950 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Заключний концерт всеукраїнського туру гурту ДахаБраха в Києві - 12 грудня, 19:30, МЦКМ (Жовтневий Палац).

"ДахаБраха" - нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном. "ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.

Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006му, минулого року - їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством. І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

Детальніше
Зображення

ДахаБраха на інші дати (всього: 1)

Придбати квитки на ДахаБраха

Замовити та придбати електронні квитки на ДахаБраха можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.