Dakh Daughters

17.10.2019, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть у The New York Times і Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру по Америці і Канаді. Вони вже готові зустрітися зі своїми українськими слухачами 17 жовтня в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України.

Dakh Daughters проект ЦСМ "ДАХ" і Влада Троїцького. Ця група не має аналогів на українській музичній сцені. Їх творчість - це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французький реп і реггі-джеми, саме ці складові група органічно поєднує у своїй музиці. Їх пісні відрізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже через мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчій задум автора. Dakh Daughters - це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, змушує замислюватися і робити вибір. Це маніфест людини розумної.
"Український септет, що нібито зійшов з малюнків Едварда Горі або фільмів братів Квей", - Rolling Stone.

"В пачках і військових черевиках з пофарбованими в білий колір особами Dakh Daughters йшли по сцені, немов завойовники, які йдуть чужою територією. Тексти вони вимовляють криками, шипінням і викликами, а іноді всі голоси збираються у вишукані фолк-гармонії. Поодинці їх вокал належить до абсолютно різних світів, включаючи хеві-метал, панк і балканські народні пісні. Вони дивним чином звертаються зі своїми інструментами: грають на скрипці, притискаючи її до стегна, граючи на віолончелі, нахиляють її під неймовірним кутом, контрабасистка змушувала інструмент звучати, ляскаючи по ньому, а барабанщиця тупцяла педалі бас-барабана так, наче кожен раз тиснула на ньому таргана", - The New York Times.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Dakh Daughters

Замовити та придбати електронні квитки на Dakh Daughters можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.