• Афіша
  • Дід Мороз у Королівстві Шоколаду

Дід Мороз у Королівстві Шоколаду

29.12.2019, нд 10:30
ще 4 подiй на інші дати ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Дід Мороз в Королівстві Шоколаду.

- Саме барвисте і яскраве новорічне шоу країни!
- Парк казкових фотозон від Sherliz_theater;
- Унікальні конкурси та майстер-класи;
- 7-й рік ми створюємо кращі зимові вистави для дітей і дорослих в Україні;
- І все це - на кращій сцені країни МЦКМ "Жовтневий палац".

Чарівне подія 2019 року!

Найсоковитіші солодощі, яскраві костюми, унікальний сюжет, де вся Ваша родина разом з Дідом Морозом побуває в гостях у Королеви Карамелі, в Селі Пряників, де ви познайомитеся з Пряниковим Ельфом. А сади солодкої вати? А журавлина в цукрі і танцюючий мармелад? І, звичайно, Королівство Шоколаду! Ми чекаємо всю Вашу сім'ю в гості.

Тривалість шоу: 1 година 10 хвилин
Вистава для дітей від 5-и до 12-ти років. Програма досить різноманітна, тому дорослі теж не будуть нудьгувати, до того ж, дорослі — це великі діти.
Дітям до 4-х років безкоштовно, без надання окремого місця.

Шоу йде українською мовою. Живий звук.

За 30 хвилин до початку кожного спектаклю на другому поверсі працює інтерактивна програма з розвагами та авторськими майстер-класами від Sherliz_theater.
Sherliz_theater - самий динамічно розвивається театр в Україні. Всі вистави тільки з унікальними персонажами, сюжетами, художнім і музичним оформленням. Еклектика - це відмінна риса стилю Sherliz_theater. Це, і багато іншого, робить вистави театру популярними і затребуваними, ми отримуємо найвищу оцінку глядацьких симпатій.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Дід Мороз у Королівстві Шоколаду

Замовити та придбати електронні квитки на Дід Мороз у Королівстві Шоколаду можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.