Dinner show «Hotel Freedom»

22.09.2017, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
500 - 750 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
22 вересня 2017 року на сцені Freedom Event Hall абсолютно новий формат Діннер-шоу, який вперше буде представлено українському глядачеві - "Freedom Hotel"!
 
Тут глядач занурюється в атмосферу театру, ресторану, створеного в стилі ретро-готелю початку минулого століття. "Hotel Freedom" поєднує в собі унікальне циркове і театральне шоу, а так само чудовий вечеря, який є частиною вистави.У захоплюючому дійстві беруть участь співаки та музиканти, акробати і танцюристи, маги і фокусники. Вибір персонажів не випадковий: веселий метрдотель, ключник карлик, транс-діва, кухар жонглер, ексцентричні офіціанти і чарівна Надія Васіна, учасниця постановок легендарного цирку Du Soleil" - всі вони розчиняють кордону між артистами і глядачами і об'єднують сцену й зал, створюючи неповторну атмосферу затишку і комфорту. Глядач бачить не тільки барвисте Діннер-шоу і таємниче закулісся, але і сам є актором - нудьгувати не вийти.
 
Режисер шоу - Андрій Цар.
Продюсер - Максим Ткаченко.
Художній керівник - Надія Васіна.
Детальніше

Придбати квитки на Dinner show «Hotel Freedom»

Замовити та придбати електронні квитки на Dinner show «Hotel Freedom» можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.