• Афіша
  • Дмитро Комаров. Творча зустріч.

Дмитро Комаров. Творча зустріч.

09.12.2017, сб 12:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
600 - 600 грн
Категорія:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Дмитро Комаров. Творча зустріч.
 
Ми знайомі з ним, завдяки його проекту "Світ навиворіт". Сприймаючи світ його очима, нам здається, що ось простягни руку - і будь-який простір легко відкриється. Сюжети вражають своєю непередбачуваною насиченістю. Часом закрадається думка, що події просто змушені підлаштовуватися під нього. І, якщо ми дивимося його програми на одному диханні - значить він бачить те, про що ми тільки здогадуємося.
 
Відчути наживо пульс планети . Бути на піку ситуацій та подій. Стати провідником саме тих слів, які донесуть саму суть. Розповідати всім і тільки ВАМ.
 
Найімовірніше ця зустріч змінить все ваше життя. Після такого ємного спілкування все, що здавалося нездійсненною мрією - стане, практично реальністю. Поради і неймовірні історії, подолання себе і рух назустріч новому. Тепер ми живемо тільки так.
 
Від Ужгорода до Сєверодонецька - захоплююче спілкування з журналістом-мандрівником, який вміє не тільки вивертати світ, але і загортати оповідання.
 
Дмитро Комаров. Журналіст, фотограф, мандрівник з великої літери і просто розумний, привабливий чоловік.
 
Престижні нагороди і всілякі супутні його життя рекорди - ми відзначаємо. Він же їде на зустріч з вами, готуючись із задоволенням поділитися найцікавішим, пережити разом найцінніше ще раз.
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Дмитро Комаров. Творча зустріч.

Замовити та придбати електронні квитки на Дмитро Комаров. Творча зустріч. можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.