Денне шоу

26.05.2017, пт 12:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
200 - 200 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Це треба бачити! Шоу в дельфінарії "Немо".

Денне шоу в дельфінарії "Немо" - це вражаюча шоу-програма в єдиному дельфінарії Києва. Ви побачите дельфінів, морських котиків і морського лева, відчуєте атмосферу загального подиву і захоплення. На наших уявленнях радіють від душі і дорослі, і діти.
   
Місце, де заряджаються щастям дорослі і діти
Тільки подивіться, що ці хлопці вміють!
Ви запланували сімейний відпочинок в ці вихідні?

Тільки уявіть ...

Уявіть своє захоплення, коли ви бачите, як граються дельфіни. Не кожен день бачиш, як великі тварини весело виконують різні трюки: танцюють, перекидаються, грають у волейбол.

Ваша дитина від душі регоче, тицяє пальчиком на веселих морських акторів, схоплюється з місця від несподіванки і плескає в долоні. Під час шоу дельфінів до вас долітають бризки води, і малюк з палаючими від захоплення очима кричить: "Ух ти, мене дельфін оббризкав!"

Уявили? Залишилося тільки відвідати!

У дельфінарії "Немо" виступають самі різні представники морського царства: морські котики, дельфіни і великий пустун - морський лев.

Місце, де заряджаються щастям дорослі і діти.

За спостереженнями вчених, у людини, який подивився на дельфінів хоча б 5 хвилин, працездатність і стресостійкість підвищуються в 2 рази. За час денної програми «Немо» ви отримаєте такий заряд бадьорості, якого вистачить на тиждень плідної роботи.
Ви зможете на 40 хвилин зайняти увагу дітей. Цікаве шоу настільки захоплює малюків, що вони безперервно стежать за витівками незвичайних артистів. Ви можете розслабитися і спокійно насолодитися програмою.
Нарешті, це неймовірно цікаво. Відвідувачам у будь-якому віці буде цікаво подивитися на великих морських тварин, які так точно і слухняно виконують найскладніші команди тренера.

Ви запланували відпочинок в ці вихідні?
Куди піти з дівчиною? Куди піти галасливою компанією? Як змусити дитину забути про телевізор на один вечір? Вирішили провести вільний час разом з усією родиною і подивитися що-небудь цікаве? Приходьте до нас на денне шоу в дельфінарій "Немо".
І ви вже в залі, де радісно попискують морські актори і чекають початку шоу. Морські котики Кльопа і Норма сміховинно танцюють рок-н-рол, крутять справжній брейк і підігрівають інтригу перед виступом дельфінів.
Ви нетерпляче схоплюється зі свого місця і намагаєтеся вивідати, де причаїлися найголовніші артисти. Звучить свисток тренера і ось з'являються вони - веселі, грайливі і такі добрі дельфіни. Вони стрибають через кільця, грають з м'ячиками і роблять таке... Та що розповідати, ви обов'язково повинні побачити це своїми очима!

Наші актори роблять ластівку, посміхаються і танцюють в обнімку!
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Денне шоу

Замовити та придбати електронні квитки на Денне шоу можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.