Доктор знає все

26.11.2019, вт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
Доктор знає все.
Комедія зі змістом.

Автор - Ігор Глинков.
Режисер - Олег Фомін.

Доктор знає все - це не комедія положень. Це комедія одного становища, в якому опинилися герої п'єси. Начебто звичайна ситуація: двоє приходять до лікаря зі своїми душевними проблемами. Тільки пацієнти - не люди, а ангел з бісом.

І проблеми такі, що незрозуміло, кому повинен допомогти доктор: їм, собі або людству. Складні взаємини між представниками світла і темряви змусять вас сміятися... чи плакати.

Режисер вистави і виконавець ролі риса - Олег Фомін широко відомий глядачам за своїм кіно і театральних робіт. У 1988 році отримав головну роль в кримінальній драмі "Мене звуть Арлекіно", знятої за повістю Юрія Щекочихіна "Пастка 46, зріст 2". Успіх картини був приголомшуючим, глядачі ломилися в кінотеатри. Але зіркова хвороба Олегу Фоміну не загрожувала - на фестивалі запрошували інших, на "Білорусьфільмі" мішками спалювали листи його шанувальників, а журналісти нічого про нього не писали, полінувавшись знайти артиста в Ризі. З Латвії був змушений виїхати в 1990 році, після закриття Ризького Тюгу, в якому працював після закінчення Московського театрального училища ім. Щепкіна. У Москві спочатку знімав малобюджетне кіно. Потім знімав телесеріали, серед найбільш успішних - "NEXT". У цьому спектаклі Олег Фомін грає роль риса - представника темних сил, але, як завжди у нашому житті, не все однозначно...

Артист Олексій Макаров, син знаменитих Валерія Макарова та Любові Поліщук - закінчив ГІТІС і був прийнятий в трупу театру ім. Моссовета. У кіно дебютував в 1999 році головною роллю Іллі в трилері Бориса Гіллера і Олександра Бородянського "Чек". У тому ж році знявся в драмі Станіслава Говорухіна "Ворошиловський стрілок". Актор постане перед глядачами у виставі в ролі доктора, якому треба розсудити світлі і темні сили на благо людству.

Володимир Фекленко - популярність йому принесли ролі в серіалі "Глухар", "Універ. Нова общага", "Братани-2".

Спектакль поставлений в кращих традиціях комедійного жанру, так як в наші дні дуже складно знайти матеріал, який змусить глядачів не тільки нестримно сміятися, але і, замислившись над тим, що відбувається, - плакати...

Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин з антрактом.

У ролях:
Олег Фомін
Олексій Макаров
Володимир Фекленко.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Доктор знає все

Замовити та придбати електронні квитки на Доктор знає все можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.