Друга Ріка

08.03.2019, пт 19:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Квитки:
290 - 350 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
8 березня "Друга Ріка" зіграє найбільший концерт у своїй історії

Пісні з останнього альбому "Піраміда" та найкращі хіти гурт представить у Київському Палаці Спорту

Великий концерт поставить крапку у всеукраїнському турі "Друга Ріка" на підтримку альбому "Піраміда" і одночасно стане подарунком від музикантів киянам. Для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати свою дозу справжнього українського рок-н-ролу на всі квитки діятиме єдина ціна.

Крім того, що виступ стане найбільшим в історії гурту та завершальним у турі, ним "Друга Ріка" планує встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців - зібрати найбільшу концерту залу країни за місяць.

Валерій Харчишин, "Друга Ріка":
Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питанням — що дарувати коханим? Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також можливо знаходяться у пошуку відповіді на це питання.

Зворотній відлік розпочато, квитки вже у продажу. Купуйте їх у подарунки, даруйте коханим та приходьте святкувати початок весни разом з гуртом "Друга Ріка".

Квитки:
фан-зона - 290 грн;
сектор - 350 грн.


Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Друга Ріка

Замовити та придбати електронні квитки на Друга Ріка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.