Друга Ріка

14.06.2018, чт 20:00
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Мiсце:
Квитки:
350 - 350 грн
Категорія:
Хеш теги:
ЗАХІД ВЖЕ ЗАВЕРШИВСЯ
Поділитися
Опис
Група "Друга Ріка".
Київ, "Зелений театр".
14 червня, 20:00.

Під фінальні акорди року, що минає, "Друга Ріка" закінчила будівництво всього свого життя. 20 грудня 2017-го група видала 7-й за рахунком лонгплей "Піраміда". За словами музикантів, платівка стала найбільш безкомпромісною записом в їхній дискографії. У роботі над альбомом музиканти не прогиналися під тренди і тенденції, які задає музична індустрія в країні. В той же час не намагалися комусь навмисне сподобатися. Але все сталося так, як повинно було.

Нові треки "Доки я не пішов" і "Секрет" одразу ж підхоплюють радіостанції, а про самому альбомі позитивно відгукуються музичні медіа. 2018-й для команди почався в режимі всеукраїнського туру.

15 міст і тисячі фанів нової музики з "Піраміда" і всього того, що група могла зібрати за чималих 22 роки. В цих концертах ідеально все - і музика, і безпрограшний рок-н-рол всіх учасників групи.

Але Київ почує і побачить це тільки 14 червня в "Зеленому театрі". "Друга Ріка" - концерт в підтримку альбому "Піраміда".
Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Друга Ріка

Замовити та придбати електронні квитки на Друга Ріка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.