Друга ріка

14.11.2019, чт 19:00
ПРИДБАТИ КВИТОК
Опис
2019 рік - визначний в історії гурту "Друга Ріка". Ще на його початку музиканти почали ставити собі великі цілі та впевнено йти до їхньої реалізації. Точкою відліку став аншлаговий концерт у Палаці спорту - тоді на презентації альбому "Піраміда" гурт зібрав під сценою близько 8 000 слухачів і встановив власний концертний рекорд. Адже з моменту виходу в анонс й до аншлагу минуло лише півтори місяці.

Травень став для "Другої Ріки" місяцем американсько-канадських гастролей. "Піраміду" почули Філадельфія, Нью-Йорк, Клівленд, Чикаго, Міннеаполіс та Торонто. Літні місяці - як завжди, гурт проводить на сценах музичних фестивалей.

І ось нарешті, осінь і тихий акустичний концерт для київської публіки. Це варто того, щоб знову побачитися з улюбленою групою. 14 листопада на сцені Міжнародного центру культури та мистецтв "Жовтневий" "Друга Ріка" завершить рік тим з чого почала - Київ знову почує найкраще з дискографії гурту та "Піраміду" наживо, проте цього разу пісні пролунають геть по-іншому - в акустичному звучанні. Акомпанувати музикантам буде спеціально запрошена камерна оркестрова група. Цей вечір буде не схожий ні на один інший.

Детальніше
Зображення

Придбати квитки на Друга ріка

Замовити та придбати електронні квитки на Друга ріка можна онлайн. Оплата здійснюється карткою VISA/MasterCard або через сервіс Приват24.